REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Roca na 4 Design Days. Zaprezentuje najnowsze trendy i opowie o łazience przyszłości

  • Autor: 4 Design Days
  • 09 lut 2017 12:52
Roca na 4 Design Days. Zaprezentuje najnowsze trendy i opowie o łazience przyszłości
fot. Roca

Marka Roca, światowy lidera w dziedzinie rozwiązań wyposażenia łazienki, zaprezentuje swoje produkty podczas drugiej edycji 4 Design Days. Impreza odbędzie się 16-19 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

REKLAMA

Rok 2017 jest wyjątkowy dla marki Roca. To rok setnej rocznicy powstania, a co za tym idzie, obecności w życiu wielu pokoleń użytkowników. W całej swojej historii, marka pragnęła być blisko ludzi i ich potrzeb. Roca towarzyszyła milionom rodzin umożliwiając im dostęp do lepszych warunków życia. Przyczyniła się również do ewolucji podejścia do łazienki i zmiany jej postrzegania (od pomieszczenia sanitarnego do salonu kąpielowego i domowego Spa).

Przez cztery dni stoisko Roca będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. Będą to m.in.: kolekcja Inspira, rozwiązania z technologią Rimless – miski WC Debba, Nexo, Meridian, Gap, baterie Atlas i Lanta, Monodin N, wanny, w tym model Easy z hydromasażem, a także meble łazienkowe Debba, Victoria-N.

W trakcie targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwijającymi się kategoriami produktowymi, takimi jak toalety wellness, które zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów. Roca zaprezentuje m.in. Roca In-Wash® Inspira – łatwą w obsłudze, intuicyjną toaletę myjącą, która zapewnia idealną higienę i najwyższy komfort. Te najnowszej generacji zaawansowane rozwiązania, wyróżnia technologia, która pozwala zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby.

Uwagę warto zwrócić na całą serię Inspira wykonaną z FINECERAMIC®, czyli nowej formuły ceramiki Roca, która pozwala na jeszcze większą precyzję podczas projektowania kształtów oraz detali produktów. Nowa formuła sprawia, że są one lżejsze, bardziej odporne na uszkodzenia, a także łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Równie unikatowa jest technologia Rimless, dostępna w miskach WC Roca, która zwiększa wydajność spłukiwania, przez co jest bardziej przyjazna środowisku niż tradycyjne miski, a dzięki swojej strukturze ułatwia utrzymanie higieny w łazience.

Roca, będąca jednym ze sponsorów wydarzenia, weźmie także udział w panelu „Wnętrza mieszkaniowe. Projekt Łazienka”. Paneliści, w tym Jaume Cassanyer Tosques – Architekt i Product Manager w Dziale Badań i Rozwoju Roca Polska, będą dyskutować o tym, jaka ma być łazienka przyszłości i jak uwzględnić potrzeby klienta w ofercie łazienkowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY