Roca: "Smart" jest naprawdę inteligentne tylko wtedy, gdy zwiększa komfort ludzkiego życiaPropertyDesign.pl - 22-03-2019 11:48


Roca pochwaliła się ostatnio najnowszymi technologiami i materiałami. Jedną z nich jest nowa generacja toalet myjących z mocniejszą aerodynamiczną funkcją suszenia wykorzystując doświadczenie lotnictwa, ponadto system do monitorowania, optymalizacji kosztów i zarządzania łazienką przy wykorzystaniu IoT i AI. - Wierzymy, że „Smart” jest naprawdę inteligentne tylko wtedy, gdy zwiększa komfort ludzkiego życia - przekonuje Carlos Velázquez, dyrektor marketingu, Roca.

Jedną z nowości jest toaleta myjąca In-Wash z bogatą ofertą nowych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje przełomowa aerodynamiczna funkcja suszenia. Ta technologiczna innowacja, która skupia strumień powietrza w jednym kierunku łącząc go z ulepszonym trybem turbo jest niespotykana na rynku. Nowe modele toalety myjącej In-Was cechują się nowoczesnymi funkcjonalnościami m.in są to: zdalne sterowanie z aplikacji, dezynfekcja UV, odświeżacz powietrza i samo-otwierająca się podgrzewana deska wc.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest technologia In-Tank, która integruje zbiornik z miską wc, a zbiornik wody jest umieszczony w warstwie miski wc. Ulepszona została funkcja higieny i obmywania miski wc dzięki całkowicie nowej technologii - systemu spłukiwania Vortex.

Zintegrowany system monitorowania I zarzadzania dzięki systemom loT i AI Marka zaprezentuje także innowacyjną platformę RocaProtect, której zadaniem jest ułatwienie zarządzania, optymalizacji kosztów utrzymania wykorzystując najnowsze osiągnięcia: Internet of Things i Artificial Intelligence. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w służbie ludziom, marka ponownie utwierdza się w przekonaniu, które najlepiej podsumują słowa dyrektora marketingu korporacyjnego Carlosa Velázquez’a „Wierzymy, że „Smart” jest naprawdę inteligentne tylko wtedy, gdy zwiększa komfort ludzkiego życia”.

W tym roku Roca zaskoczy kolorami. - Konsumenci wykorzystują kolory, aby projektować łazienki zgodne z ich profilem osobowym i sposobem życia - twierdzi Carlos Velázquez. Roca proponuje eleganckie wykończenia ceramiki w wersji Beige, Coffee, Perl, Onyx i baterie w wyjątkowym wykończeniu Everlux w wersjach: Titanium Black, Rose Gold czy Brushed Platinum.

I na koniec zapowiedź najnowszej kolekcji Armani/Roca – Baia, która została znakomicie odebrana już teraz przez środowiska architektów i projektantów. Seria inspirowana stylem retro, ale z drugiej strony jest nowoczesna i awangardowa. W rezultacie to kompletna kolekcja łazienkowa, która łączy cechy ponadczasowości oraz współczesności zgodnie z filozofią projektowania wybitnego projektanta Giorgio Armaniego.