REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rzeźbiarski majstersztyk… na co dzień

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 sie 2017 15:05
Sofia fot. mat. prasowe

Piękne, ręcznie wykonane serwisy już dawno „wyszły z gablot” i towarzyszą nam na co dzień. Delikatnie wyglądająca porcelana jest funkcjonalna i wytrzymała – przez lata będzie uwznioślała z pozoru zwyczajne posiłki. Nowy fason Sofia to kolejna „codzienna - niecodzienna” propozycja przygotowana przez Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”.

REKLAMA

Sofia to kompozycja klasycznej bieli i eleganckiej formy z nowoczesnym designem. Kolekcja stworzona została z myślą o codziennych chwilach. Reliefowy fason to prawdziwy rzeźbiarski majstersztyk, który uwiedzie swoim wdziękiem, tych, którzy cenią sobie estetykę i celebrację codziennych, z pozoru „zwykłych” posiłków. Sofia powstała w wyniku wielu prób odpowiedniego ukształtowania porcelanowego tworzywa. Misterna praca ludzkich rąk nadała jej ostateczną, zachwycającą formę.

Kunsztowne, porcelanowe dzieła zostały ozdobione niepowtarzalnymi wytłoczeniami, które dodają im wyjątkowości, a jednocześnie podkreślają subtelny charakter zastawy. Nieregularna linia i delikatne zdobienie w złocie lub platynie, sprawia, że kolekcja nabiera elegancji, która wzniesie codzienne posiłki z rodziną na zupełnie nowy poziom. Zastawa Sofia wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i w nowoczesne wnętrza.

Zastawa dostępna jest w trzech wersjach: białej oraz dekorowanej platynową lub złotą linią. Sofię nabyć można w różnych konfiguracjach, jako: 12-elementowy zestaw filiżanek ze spodkiem dla 6 osób, zestaw składający się z 18 elementów, który zawiera 3 rodzaje talerzy (deserowy, głęboki, płytki) oraz zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób, w którego skład wchodzi 30 elementów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY