REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Salon idealnej harmonii. Unikatowe SPA w OVO Wrocław

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 sie 2016 15:53
Salon idealnej harmonii. Unikatowe SPA w OVO Wrocław
Kandara (mat.pras.)
Salon idealnej harmonii. Unikatowe SPA w OVO Wrocław
Salon idealnej harmonii. Unikatowe SPA w OVO Wrocław
Salon idealnej harmonii. Unikatowe SPA w OVO Wrocław

Ekskluzywny salon urody i SPA Kandara pojawi się w OVO Wrocław. Wnętrze salonu to efekt pracy Joanny Wachowicz-Skwarki z pracowni ARCHJO i Magdaleny Kozak, architekta wnętrz OVO Wrocław.

REKLAMA

Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław zaprojektowanego przez pracownię GSArch. Powstaje strefa Health & Beauty dla najbardziej wymagających. Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA Kandara. Będzie w nim m.in. pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych oraz gabinet do zabiegów dla dwojga. Otwarcie tej jesieni.

Kandara to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych. Wyróżnia się m.in. najwyższymi standardami obsługi klienta, oryginalnymi masażami i luksusowymi zabiegami kosmetycznymi. Współpracuje też z najbardziej prestiżowymi markami kosmetycznymi z całego świata.

– Koncepcja i architektoniczna forma OVO, przypominająca kroplę wody, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na otwarcie tu naszego nowego salonu. OVO Wrocław kreuje standardy dla najbardziej wymagających, dlatego doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszej marki. Słowo „Kandara” w staroindyjskim oznacza świątynię, szczególne miejsce, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości – mówi Agata Wendzonka, właścicielka salonu.

Jak będzie wyglądał nowy salon Kandara?

Na powierzchni 160 mkw. powstanie elegancka recepcja wraz z wygodną poczekalnią dla gości SPA, pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, gabinet do zabiegów dla dwojga, duży gabinet manicure oraz osobny do zabiegów pedicure.

Wcześniej z OVO Wrocław związał się Holmes Place, międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe i żywieniowe.

– Marki Holmes Place i Kandara idealnie się uzupełniają. Salon SPA będzie miejscem prestiżowym, w trendzie slow life. Wraz z centrum fitness stworzy unikatową w skali Wrocławia strefę Health & Beauty, gdzie będzie można zadbać o sprawność fizyczną i wygląd. Z usług na najwyższym poziomie skorzystają mieszkańcy apartamentów, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także wrocławianie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

OVO Wrocław to spójny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton, zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię GSArch (architektem koncepcyjnym był Asaf Gottesman). Przestrzeń handlowo-usługowa w OVO Wrocław zajmuje łącznie 4,6 tys. mkw. Obecnie skomercjalizowanych jest już 50 proc. powierzchni. Ważnym elementem koncepcji OVO jest również wewnętrzny zielony dziedziniec, który będzie otwartym miejscem spotkań oraz wydarzeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY