REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Salony LPP rosną w gliwickim Forum

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 mar 2018 14:08
Salony LPP rosną w gliwickim Forum
Fot. K. Krzeminski

Salony LPP zmieniły wygląd i miejsce w gliwickim Forum . Największy z nich, flagowy Reserved, zyskał nową prestiżową lokalizację i zajmie dwa piętra. To wszystko także efekt podpisania przez LPP umów, na łączną powierzchnię 3740 mkw. w tym centrum.

REKLAMA

Przedmiotem transakcji było przedłużenie dotychczasowych kontraktów lub relokacja pięciu sklepów LPP – Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito. Ekspansja giganta modowego jest częścią reorganizacji i modernizacji CH Forum, która dokonała się w ub. roku. W procesie renegocjacji umów najmu właścicielowi obiektu - funduszowi inwestycyjnemu DEKA Immobilien GmbH – doradzali eksperci JLL, firmy zarządzającej gliwickim obiektem.

W gliwickim Forum Reserved relokuje się na powierzchnię 2070 m kw., Mohito – 460 m kw., 
a Cropp zajmie metraż – 410 m kw. Z kolei dwie pozostałe marki LPP – House i Sinsay przedłużyły umowy najmu na powierzchnię; odpowiednio 450 m kw. i 350 mkw. W nowym formacie i koncepcie sklep Cropp otworzy się z początkiem marca.

Również w salonie Reserved zachodzą gruntowne zmiany, związane m.in. z zajęciem dwóch kondygnacji. Nowa lokalizacja salonu to okolice atrium, w sąsiedztwie głównych wejść do centrum. Otwarcie zaplanowano na połowę marca. W sierpniu tego roku modernizację przejdzie natomiast Mohito.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic o powierzchni 43 tys. mkw. Wśród najemców są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, Duka, Home&You. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY