REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu u podnóża Gór Sowich

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 cze 2017 12:25
Saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu u podnóża Gór Sowich
fot. Dębowy Hotel | Event | SPA
Saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu u podnóża Gór Sowich
Saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu u podnóża Gór Sowich

O wszechstronnym działaniu sauny na nasze ciało i duszę wiadomo nie od dziś. Dzięki regularnemu korzystaniu z sauny nie tylko usuwamy z organizmu toksyny i zapewniamy sobie piękną skórę, ale przede wszystkim skutecznie redukujemy codzienny stres i zmęczenie. Mając to na uwadze, Dębowy Hotel | Event | SPA otworzył  nowoczesną strefę biowellness.

REKLAMA

- Nasz hotel położony jest u podnóża Gór Sowich, czyli regionu, który znany jest z produkcji najlepszej jakości miodu – mówi Karolina Sochaj, dyrektor Dębowy Hotel | Event | SPA w Bielawie. – Postanowiliśmy więc wykorzystać jego właściwości, tworząc naszego SPA, w tym także nowoczesną zewnętrzną strefę biowellness.

Apiforium, bo tak nazywa się saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu, to połączenie tradycyjnie ogrzewanej sauny z pomieszczeniem do okładów miodowych oraz Euforium - miejscem wypoczynku z leżankami wypełnionymi wiórami limby. Zabiegi w Apiforium wykonywane są w oparciu o naturalne pszczele produkty. Najważniejszy punkt Apiforium stanowi Event Sauna, czyli tradycyjna drewniana sauna, w której temperatura może wynosić od 60 do 120 stopni. Na gości Event Sauny czekają też autorskie sesje aromatyczne. Po każdym seansie goście mogą ochłodzić się i zrelaksować w Euforium. Jest to specjalna strefa z leżankami wypełnionymi wiórami limby oraz odpowiednio dobraną muzyką. Goście mogą skorzystać tam także ze specjalnych okładów, np. z miodu spadziowego.

Wyjątkową częścią Apiforium jest także biostaw, czyli naturalnie uzdatniany zbiornik wodny o powierzchni 128 mkw. Biostaw jest czynny cały rok i stanowi stanowi ważny element chłodzący dla sesji, rytuałów i ceremonii saunowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY