REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sercem Konesera będą restauracje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 paź 2016 10:48
Sercem Konesera będą restauracje
Centrum Praskie Koneser, fot. BBI Development
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje
Sercem Konesera będą restauracje

Koneser, zlokalizowany na Starej Pradze przy ulicy Ząbkowskiej w Warszawie, będzie otwartym kwartałem miejskim. Jednym z najważniejszych wyróżników obiektu będzie bogata oferta lokali gastronomicznych, dostępnych dla mieszkańców, pracowników biur i wszystkich gości – zatrzymujących się w hotelu Moxy Warsaw Praga, odwiedzających Muzeum Polskiej Wódki czy poszukujących miejsca na spędzenie wolnego czasu.

REKLAMA

W Koneserze aż 30 proc. z 20 tys. mkw. powierzchni handlowej zajmą restauracje, serwujące dania z różnych kuchni świata, klimatyczne kawiarnie i bary. Ponadto na terenie Konesera swoje miejsce znajdą ciekawe marki odzieżowe i całoroczny targ ze zdrową żywnością. Na ogólnodostępnych placach i skwerach będą się odbywać wyjątkowe koncerty i wydarzenia kulturalne.

- Koneser jest nazywany centrum lifestylowym, w którym będzie można znaleźć najlepsze lokale gastronomiczne i skorzystać z atrakcyjnych usług. Pragniemy, aby każdy, kto w Koneserze przebywa, czuł się tutaj wyjątkowo i chciał do nas powracać. Bardzo starannie wybieramy nowych najemców – komentuje Bogda Korolczuk, dyrektor ds. wynajmu powierzchni handlowych w Grupie Liebrecht & wooD.

- Sercem Konesera będą właśnie restauracje i inne lokale gastronomiczne, kuszące bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertą. To one w połączeniu z unikalną zabudową stworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań na warszawskiej Pradze. Już dziś wskazujemy je w naszym opracowaniu „Miejsca Spotkań – Kulinarna mapa Warszawy”, jako przyszłą destynację dla spragnionych wrażeń kulinarnych – mówi Marta Keszkowska, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Knight Frank.

Część gastronomiczno-usługowa Konesera zyskała właśnie trzech nowych najemców, którzy idealnie wpisują się w filozofię Centrum Praskiego Koneser, oferując unikalne doświadczenia mieszkańcom, pracownikom i gościom obiektu. Są to Restauracja Bombaj Masala, Etno Cafe oraz HOP-CHOP Barber Shop, którzy wynajęli łącznie prawie 450 mkw. powierzchni.

Restauracja Bombaj Masala zajmie lokal o powierzchni 235 mkw. w budynku dawnej Destylarni – tym samym, w którym będzie mieścił się hotel Moxy Warsaw Praga. Restauracje pod tym szyldem słyną ze smakowitych dań pochodzących z Indii.  Również w budynku dawnej Destylarni zostanie otwarty lokal HOP-CHOP Barber Shop. Jest to koncept sieci salonów fryzjerskich tylko i wyłącznie dla panów, z usługami strzyżenia i stylizacji tradycyjnych fryzur, trymowania brody i golenia brzytwą.

W położonym w samym środku Konesera, dwukondygnacyjnym budynku Kadzielni, Etno Cafe wynajęła lokal o powierzchni 165 mkw. W przyjacielskiej atmosferze, goście tej kawiarni będą mogli prowadzić długie rozmowy przy autentycznym smaku świeżo palonej kawy. Sercem tego miejsca jest bowiem własna, rzemieślnicza palarnia, a ziarna sprowadzane są z Etiopii, Brazylii i Rwandy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY