REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sieć 4F stawia na rozwój i remodeling wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 maj 2017 16:10
Sieć 4F stawia na rozwój i remodeling wnętrz
fot. mat. prasowe
Sieć 4F stawia na rozwój i remodeling wnętrz
Sieć 4F stawia na rozwój i remodeling wnętrz
Sieć 4F stawia na rozwój i remodeling wnętrz

Spółka OTCF, właściciel marki 4F, kontynuuje rozwój w Polsce. Ponownie otwiera powiększone sklepy w Koszalinie (CH Atrium) i Opolu (CH Karolinka). Jeszcze w tym roku otworzy pięć nowych sklepów, a kolejnych kilkanaście zostanie powiększonych.

REKLAMA

Marka 4F jest już obecna w 174 lokalizacjach w całym kraju. Mimo rozpoczęcia ekspansji zagranicznej w roku 2016 i otwarcia sklepów na Łotwie, Słowacji, w Czechach i Rumunii, Polska to nadal główny i najważniejszy rynek spółki OTCF S. A., która jest właścicielem marki.

- Obecnie prowadzimy intensywne prace nad remodelingami oraz powiększeniami sklepów. Powstanie również kilka nowych sklepów. Na decyzję o powiększeniu dużej ilości lokalizacji 4F ma wpływ rosnący obrót, a także chęć zwiększenia dostępnego asortymentu. Sklepy są przygotowywane w nowej odsłonie graficznej z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów co do większej przestronności. Z kolei otwarcia nowych lokalizacji to efekt rosnącego zainteresowania naszą marką i chęć wyjścia do większej liczby klientów - wyjaśnia Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju OTCF S.A.

Pod koniec kwietnia br. zostanie otwarty powiększony salon marki w Koszalinie (CH Atrium) i Opolu (CH Karolinka), w maju powierzchnię i aranżację zmieni sklep marki w Krakowie (CH Bonarka). Zostanie także otwarty nowy lokal w Koszalinie (CH Emka). W sumie do końca 2017 roku marka 4F otworzy 5 nowych lokalizacji, a kilkanaście zostanie poddanych powiększeniu i nowej aranżacji.

Oprócz sprzedaży detalicznej, marka 4F jest obecna w 33 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej, a jej produkty są dostępne w ponad 300 sklepach multibrandowych. W ciągu najbliższych 5 lat spółka OTCF p

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY