REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sieć kawiarni stawia na nowy format. To Costa Coffee Fresco

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 paź 2016 11:04
Sieć kawiarni stawia na nowy format. To Costa Coffee Fresco
COSTA COFFEE Fresco Lotnisko Chopina fot. materiały prasowe
Sieć kawiarni stawia na nowy format. To Costa Coffee Fresco
Sieć kawiarni stawia na nowy format. To Costa Coffee Fresco

Naturalne, nieprzetworzone składniki, starannie wyselekcjonowana żywność, zdrowe i świeże propozycje w menu – innowacyjny koncept Costa Coffee Fresco został już uruchomiony w Polsce. Lokal Costa Coffee Fresco został otwarty w warszawskim porcie lotniczym im. Fryderyka Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen.

REKLAMA

– Na Lotnisku Chopina w Warszawie otworzyliśmy zupełnie nowy format lokalu, który łączy w sobie świeżą, zdrową żywność oraz mistrzowsko przygotowaną kawę. Wiemy, że konsumenci są świadomi i poszukują wysokiej jakości jedzenia również w podróży. W menu mamy 20 nowych propozycji, w tym blisko połowa z nich jest skierowana do wegetarian. Nowej koncepcji bliżej do formatu baru sałatkowego ze zdrową żywnością, niemniej oferujemy też niezmiennie znakomitą, rozgrzewającą kawę – komentuje Jolanta Borowska, dyrektor marketingu Costa Coffee Polska.

–  Costa Coffee Fresco wyróżniają nie tylko nowatorskie menu, ale też wyjątkowe rozwiązania designerskie oraz lepsza ekspozycja produktów i oferty w lokalu dzięki użyciu digital screenów. Uruchomienie innowacyjnego konceptu  Costa Coffee Fresco to dla nas ważny krok, który doskonale podkreśla przyjętą strategię rozwoju i nowatorskość rozwiązań stosowanych przez naszą sieć – dodaje Andrzej Jackiewicz, dyrektor zarządzający Costa Coffee Polska.

Wszystkie kawiarnie Costa Coffee w Polsce są projektowane przez dedykowany zespół Costa Coffee. Ogólne wytyczne w zakresie designu dla sieci na całym świecie dostarcza zaś brytyjska pracownia architektoniczna Stiff + Trevillion. Costa Coffee zarządza w Polsce już siecią liczącą 130 kawiarni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY