REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sieć Komfort stawia na rozwój i remodeling wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 mar 2017 15:15
Sieć Komfort stawia na rozwój i remodeling wnętrz
fot. mat. prasowe Komfort

Komfort konsekwentnie rozwija i modernizuje sieć sprzedaży. W marcu otwarte zostaną cztery nowe salony, a kolejne dwa przejdą remodeling wnętrza.

REKLAMA

Pierwszą z nowych lokalizacji jest Głogów. Sklep o powierzchni 368 mkw znajduje się przy ul. Piłsudskiego 3 i jest salonem własnym sieci. Jego otwarcie nastąpiło 16 marca br. Następne w kolejności będą salony w Żarach (CH ADAMS, ul. Górnośląska 17, sklep franczyzowy o powierzchni 349 mkw), Radomsku (ul. Kolejowa 8 - sklep franczyzowy o powierzchni 330 mkw) oraz Białymstoku (CH Auchan, ul. Hetmańska 16, sklep własny o powierzchni 350 mkw), których otwarcia zaplanowane są na 29 marca br.

Równolegle Komfort realizuje proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów. 23 marca po modernizacji otwarty zostanie salon w Toruniu (Szosa Lubicka 111, sklep własny o powierzchni 757 mkw), a już 6 kwietnia pierwszych klientów powita odświeżony sklep Komfort w Zabrzu (CH M1, sklep własny o powierzchni 719 mkw).

Są to kolejne kroki w ekspansji sieci, która tylko w ubiegłym roku otworzyła aż 38 salonów, a na ten zaplanowała kolejne 30. Marka rozwija się zarówno w oparciu o sklepy własne, jak i franczyzowe, równolegle wdrażając nowy standard aranżacji.

Wnętrza sklepów odzwierciedlają aktualne trendy – są jasne i nowocześnie urządzone z zastosowaniem naturalnego drewna i bieli. Zadbano również o rozwiązania ułatwiające zakupy (m.in. praktyczne ekspozytory i ściany dywanowe).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY