REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Skanska i Decoroom połączyły siły. Efekt? Showroom inny niż wszystkie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 mar 2017 15:25
Skanska i Decoroom połączyły siły. Efekt? Showroom inny niż wszystkie
Skanska i Decoroom we wspólnym projekcie fot. mat. prasowe

Warszawska pracownia architektury wnętrz Decoroom połączyła siły z firmą Skanska Residential Development Poland. Tak powstał wspólny showroom, który inauguruje współpracę dewelopera z architektami.

REKLAMA

Pracowania Decoroom zaprojektowała oraz urządziła duże biuro sprzedaży i obsługi architektonicznej klientów, które mieści się przy Alei Sikorskiego 9B w Warszawie. Biuro o powierzchni 200 mkw. składa się z parteru przeznaczonego dla firmy Skanska oraz showroomu Decoroomu, gdzie zgromadzone zostały wszystkie materiały wykończeniowe dające realną możliwość wyobrażenia sobie tego, jak będzie wyglądał każdy detal mieszkania.

- Z dużym zainteresowaniem podchodzimy do umowy z naszym skandynawskim partnerem, ponieważ jest to sojusz dwóch pionierów na rynku – każdego w swojej branży. Firma Skanska słynie ze swojego kodeksu postępowania, jest to partner o najwyższej renomie, my także kierujemy się najwyższymi standardami jakości obsługi oraz wyposażenia i materiałów. Do tego projektu wyznaczamy grupę trzech architektów i dwa specjalnie przygotowane tylko dla Skanskiej pakiety wyposażeniowe. Całość naszych działań kompleksowo obsłuży w tym osiedlu zarówno klienta indywidualnego, jak i inwestycyjnego – komentuje Adam Budzyński, wiceprezes zarządu Decoroomu.

- Obecnie polski rynek bardzo się zmienia i zachodzą duże zmiany w świadomości deweloperów. Jest wśród nich wybitna grupa, która docenia fakt, iż może wystąpić jako jeden zgrany zespół wraz z architektami wnętrz i z koordynatorem prac wykończeniowych oraz ze sprawdzoną ekipą wykonawczą. Jest to właśnie system pracy naszej pracowni - komentuje Jakub Bartos, dyrektor zarządzający Decoroomu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY