REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sklep Komfort w nowym formacie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 paź 2016 11:03
Sklep Komfort w nowym formacie
Komfort Posnania fot. materiały prasowe
Sklep Komfort w nowym formacie
Sklep Komfort w nowym formacie
Sklep Komfort w nowym formacie

Nowy wystrój wnętrza przygotowała marka Komfort na otwarcie w centrum handlowym Posnania. Salon w poznańskiej galerii jest 27. sklepem sieci Komfort otwartym w tym roku.

REKLAMA

Wnętrze sklepu Komfort w Posnanii to nowa odsłona. Aż 500 mkw. jasnej, nowoczesnej przestrzeni urządzono zgodnie z aktualnymi trendami: w konwencji bieli i czerni z domieszką elementów w kolorze drewna. Nowe meble zaprojektowane zostały tak, aby – poza walorami estetycznymi – przede wszystkim eksponować dostępne w sklepie produkty i pomóc klientom w wyborze. Teraz dywan można obejrzeć i zakupić niczym sukienkę, zamówić wykładzinę przy kawie, a ofertę paneli czy podłóg drewnianych przemyśleć i przedyskutować z doradcą na wygodnej sofie.

Otwarcie sklepu uatrakcyjnił gość specjalny: Dorota Szelągowska. Ambasadorka Komfortu z typowym dla siebie zaangażowaniem doradzała, rozwiewała wątpliwości, podpowiadała sprytne rozwiązania, a także…  wywracała do góry nogami założone koncepcje.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sklep to dzieło projektantów Komfort.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY