REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Słowa zaklęte w betonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 gru 2015 13:18
Słowa zaklęte w betonie
fot. Morgan & Möller
Słowa zaklęte w betonie
Słowa zaklęte w betonie
Słowa zaklęte w betonie

Typografia we wnętrzach to dobry sposób na personalizację przestrzeni. Do wyboru mamy litery w formie plakatów, naklejek, a także przestrzennych elementów dekoracyjnych wykonanych z przeróżnych materiałów. Ciekawym pomysłem jest alfabet odlany z betonu architektonicznego pasujący do wnętrz w stylu industrialnym, ale nie tylko.

REKLAMA

Współczesny design stawia na indywidualizm. Nic więc dziwnego, że hitem dekoracyjnym stała się typografia. Wykorzystanie liter we wnętrzu wywodzi się z nurtu skandynawskiego, jednak świetnie sprawdza się także w innych stylach aranżacyjnych.

Wszystkim tym, którzy podążają za trendami, beton architektoniczny z pewnością nie jest obcy. Mimo, że kojarzony głównie ze stylem industrialnym, ze względu na swój uniwersalny charakter świetnie sprawdza się także w nieco cieplejszych aranżacjach. Marka Morgan & Möller, stworzyła kolekcję literek odlanych z tego surowego materiału. W ofercie marki dostępne są litery od „A do Z”, co daje nieograniczone możliwości tworzenia inicjałów, imion, a nawet całych zdań. Dzięki formatowi 3D, napisy mogą stanąć na półce, czy biurku. Betonowa typografia spodoba się zarówno fanom minimalistycznych rozwiązań, jak i tym, którzy lubią eklektyzm i nie boją się mieszać stylów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY