REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Sofitel Grand Sopot w świątecznym i bajkowym wystroju

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 gru 2016 15:40
fot. pixabay.com

Święta Bożego Narodzenia w hotelach Sofitel na całym świecie przeniosą gości w świat tradycyjnych bajek. Taki świąteczny wystrój czeka również na gości hotelu Sofitel Grand Sopot.

REKLAMA

Sofitel Grand Sopot to jeden z najpiękniej położonych hoteli w Europie. Nie dość, że stoi za nim 90. letnia historia, to oczarowuje każdego pięknymi widokami z okien: najdłuższe  i najstarsze w Europie drewniane molo, morze i plaża, równie piękne latem i zimą. Prestiżu temu miejscu dodaje lokalizacja w znanym od XIX wieku kurorcie. Po bogatej świątecznej uczcie można udać się na spacer brzegiem morza w stronę Gdyni-Orłowa,  w stronę Brzeźna albo odwiedzić słynną Operę Leśną.  

Sofitel Grand Sopot szykuje dla świątecznych gości różne, świąteczne atrakcje. Jeśli chodzi o design, to w lobby hotelowym przywitają wszystkich dekoracje z dominującym motywem książki, co w bezpośredni sposób kojarzy się  z opowiadaniami związanymi ze świątecznym czasem, jak choćby „Opowieść Wigilijna” Karola Dickensa czy bajki Braci Grimm. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY