REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Speaker Sneaker? Oto trampki z... głośnikami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 mar 2018 12:02
Speaker Sneaker? Oto trampki z... głośnikami
fot. mat. prasowe

Słuchaj muzyki, rozmawiaj, tańcz i baw się ciesząc się doskonałym dźwiękiem! Jabra Speaker Sneaker to trampki wyposażone w wysokiej jakości głośniki zapewniające najlepsze w swojej klasie wrażenia muzyczne, także przy intensywnym ruchu.

REKLAMA

Firma Jabra, wiodący specjalista w zakresie rozwiązań słuchawkowych i dźwięku, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek Jabra Speaker Sneaker, czyli pierwszego na świecie głośnika stereofonicznego z funkcją wspomagania głosowego zamontowanego w obuwiu. Odłączane głośniki zapewniają doskonały dźwięk i najlepszą w swojej klasie żywotność baterii, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień, niezależnie od tego dokąd zabiorą Cię Jabra Speaker Sneaker!

Poprzez wprowadzenie na rynek sneakersów typu push & pop marka Jabra nadaje zupełnie nowego znaczenia pojęciu "mobilnej technologii dźwięku". Niezwykle wydajne głośniki konferencyjne Jabra zamontowane zostały po obu zewnętrznych stronach sneakersów. Głośniki można odłączyć od obuwia i sparować ze sobą za pomocą Bluetooth, gdy znajdują się w promieniu do 10 metrów od siebie, dla uzyskania dźwięku w jakości stereo!


Głośniki łączą lekką i wygodną konstrukcję z wydajnością baterii zapewniającej maksymalnie 15 godzin pracy urządzenia. Umieszczając sneakersy wyposażone w głośniki na bezprzewodowej powierzchni ładującej Speaker Sneaker Foot Mat można uzyskać dodatkowe 10 godzin muzyki. Ta bezprzewodowa ładowarka w formie maty może być również używana jako wygodny koc do siedzenia w tym samym czasie, na przykład podczas pikniku w parku lub opalania się na plaży czy też w ogrodzie.

Głośniki Jabra zapewniają strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Wi-Fi lub Bluetooth, umożliwiając odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub poprzez domowe połączenie internetowe. Tym, którzy korzystają z funkcji głosowych, nowy produkt zapewnia obsługę dla wszystkich głównych asystentów głosowych. Dzięki temu nie tylko dowiesz się jak długo dzisiejszego dnia będziesz cieszył się słońcem w parku, ale także tego jak najprościej możesz się tam dostać!

Odtwarzanie muzyki można spersonalizować za pomocą korektora dźwięku dostępnego po zarejestrowaniu w aplikacji Jabra. Co więcej, nowa funkcja wspomagania tańca ze zintegrowanym akcelerometrem w butach może zostać aktywowana wysyłając drobne wibracje do lewej lub prawej stopy w oparciu o bity odtwarzanej muzyki. Podczas noszenia butów można regulować głośność poprzez dotknięcie lewej stopy. Jabra Speaker Sneakers posiadają certyfikat IP56 dla ochrony przed wodą i pyłem. Natomiast ich wysoce odporna na wstrząsy konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie.

- Nasz Speaker Sneaker dostarcza zupełnie nowych wrażeń dźwiękowych, także prawdziwym melomanom, oraz zapewnia najlepsze mobilne rozwiązanie dostępne na rynku. Zaprojektowany tak, aby mieć go zawsze przy sobie - dosłownie – głośnik przystosowany jest do bycia w ciągłym ruchu. Korzystając z zaawansowanej mobilnej technologii wynosi ją na wyższy poziom pokazując jednocześnie nasze zaangażowanie w rozwój innowacji. Zamień swoje sneakersy w potężną szafę grającą i ciesz się latem pełnym ulubionych dźwięków, a przy tym dyktuj trendy w modzie! Po prostu don’t make a fool of yourself - mówi Claus Fonnesbech, kierownik działu Earned Media w firmie Jabra.

Jabra Sneaker Speaker & Foot Mat - dostępny w wybranych sklepach tylko 1 kwietnia 2018 r., w sugerowanej cenie detalicznej 699 pln.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY