REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Spotkanie ze zmysłami, czyli jak zadbać o gości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 wrz 2016 12:15
Spotkanie ze zmysłami, czyli jak zadbać o gości
fot. Marriot

Hotele to m.in. miejsca spotkań. Stąd tak duży nacisk na stworzenie takich wnętrz, by każdy mógł się w nich poczuć jak najlepiej. Sieć Ritz-Carlton ruszyła z dużym programem, który ma wzmocnić ofertę.

REKLAMA

Zgodnie z programem "A Meeting of the Senses", hotele Ritz-Carlton zamierzają stworzyć innowacyjne miejsca spotkań. Zanim to się stanie grupa ekspertów odwiedzi wszystkie hotele i oceni, w czym tkwi ich magia. 

Do sieci należy obecnie sześćdziesiąt nieruchomości. Celem zespołu ma być takie zespolenie ich oferty, by doskonale pasowałaby do specyfiki każdego z nich. Stąd w planach połączenie jest nie tylko stworzenie unikalnego designu sal konferencyjnych, ale i dopasowanie oferty restauracyjnej, wellness i spa, a także specjalnych pokojów.

Przykłady działań ekspertów można już wskazać. W hotelu zlokalizowanym na wyspie Kapalua stworzono program "Piknik pod gwiazdami", który umożliwia gościom spędzenie wieczoru przy filmie i koszu piknikowym. W tym samym hotelu stworzono również specjalną strefę restauracyjną, wypełnioną zielonymi roślinami będącymi... składnikami potraw serwowanych w kuchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY