REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Starbucks otwiera drugą kawiarnię w Łodzi. Czym zaskoczy?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 wrz 2017 11:49
Starbucks otwiera drugą kawiarnię w Łodzi. Czym zaskoczy?
fot. mat. prasowe

Starbucks stawia na rozwój sieci w Łodzi i otwiera tam swoją drugą kawiarnię. W popularnej lokalizacji CH Manufaktura, uruchamia największy lokal w Polsce. Nowa przestrzeń będzie dostępna dla fanów marki już od 29 września br.

REKLAMA

Starbucks świętuje Międzynarodowy Dzień Kawy, który przypada na 29 września br., nowym otwarciem w Łodzi. Jednocześnie lokal jest największą kawiarnią marki w Polsce.

- Od dawna bardzo chcieliśmy otworzyć drugą kawiarnię w Łodzi - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Wiemy, że Starbucks ma tu wielu fanów. Stąd też tak duża przestrzeń, dzięki której, oprócz spędzania czasu ze znajomymi w miłej atmosferze, w kawiarni możliwe będzie organizowanie także spotkań biznesowych. Nasi goście znajdą u nas również miejsce do pracy i nauki – dodaje.

Nowy, dwupoziomowy Starbucks w Łodzi to blisko 94 miejsca siedzące dla gości na prawie 285 mkw. powierzchni. Dodatkowo w okresie wiosennym i letnim do dyspozycji oddawane będzie zewnętrzne patio. Nowoczesne i przestrzenne wnętrze podzielono na tematyczne strefy, w których goście poznają historię uprawy ziaren na obszarze tzw. pasa kawowego, czyli: Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz Azji i rejonu Pacyfiku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY