REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Starbucks otwiera największą kawiarnię w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 gru 2016 10:27
Starbucks otwiera największą kawiarnię w Polsce
fot. materiały prasowe

Starbucks w Krakowie otwiera swoją największą kawiarnię. Lokal wyróżnia nie tylko duża powierzchnia, ale także nowy pomysł sieci na dodatkowe wykorzystanie tej przestrzeni z myślą o jej gościach. W nowym miejscu w centrum Krakowa, Starbucks chce stworzyć wyjątkową strefę dla miłośników kaw. Za projekt odpowiada Starbucks.

REKLAMA

Prawie 270 mkw. powierzchni plus sezonowe patio ma nowa kawiarnia Starbucks w Krakowie, zlokalizowana przy ul. Krupniczej 10. Po popularnych kawiarniach zlokalizowanych w Pałacu pod Baranami i przy ul. Szewskiej, marka otwiera kolejne miejsce spotkań w zabytkowej kamienicy w atrakcyjnej części miasta.

Wnętrze nowej kawiarni podzielone jest na kilka sal tematycznych, wśród których jedna wyposażona będzie w projektor multimedialny. To właśnie tam odbywać się będą prowadzone przez baristów Starbucks seminaria na temat kawy.

- Miejsce, w którym otwieramy naszą największą kawiarnię w Polsce, to idealna lokalizacja znajdująca się w uczęszczanej części miasta. Mamy nadzieję, że lokal stanie się trzecim, poza pracą i uczelnią, ulubionym miejscem spotkań wszystkich mieszkańców Krakowa - mówi Patryk Kozakiewicz, dyrektor operacyjny Starbucks Polska. – Dodatkowo, ta duża przestrzeń jaką mamy do dyspozycji, pozwoli nam jeszcze lepiej dzielić się pasją do kawy. Z myślą o naszych gościach chcemy organizować tu regularne, niezwykle inspirujące seminaria kawowe, na które już teraz serdecznie zapraszam – dodaje.  

Nowo otwarta kawiarnia to 52. lokal Starbucks w Polsce i jednocześnie 6. w samym Krakowie. Z racji swojej lokalizacji, w kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi umożliwiające organizowanie spotkań biznesowych oraz stwarzające warunki do nauki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY