REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Starbucks otwiera w Poznaniu jedną z największych kawiarni w Polsce

  • Autor: Properydesign.pl
  • 11 lip 2017 11:49
Starbucks otwiera w Poznaniu jedną z największych kawiarni w Polsce
fot. mat. prasowe

Starbucks uruchamia kolejną kawiarnię w Poznaniu i stawia na obecność swojej marki w biurowcu Bałtyk.

REKLAMA

Prawie 230 mkw. powierzchni ma nowa kawiarnia, którą Starbucks otwiera w stolicy Wielkopolski. To już kolejny tak duży lokal marki, która nieustannie rozwija swój biznes w Polsce (w 2016 roku w Krakowie Starbucks otworzył największą jak dotychczas kawiarnię w kraju – 270 mkw.).

Kawiarnia Starbucks zostanie otwarta 12 lipca i będzie się mieścić w budynku, położonym u zbiegu ulic Zwierzynieckiej i Roosevelta w Poznaniu. Nowy biznesowo-usługowy punkt na mapie miasta to atrakcyjna lokalizacja, w której Starbucks spodziewa się częstych wizyt rzeszy swoich fanów.

- Lokal w biurowcu to już 9. kawiarnia Starbucks w Poznaniu, w którym wciąż widzimy potencjał dla rozwoju naszej marki - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Nasza decyzja o najmie tak dużej powierzchni w tym miejscu, podyktowana jest utrzymującym się tempem wzrostu naszego biznesu. To też okazja, by pojawić się w miejscu, które pretenduje do stania się jednym z najbardziej uczęszczanych i ulubionych wśród poznaniaków – dodaje.

Nowo otwarta kawiarnia to łącznie 136 miejsc siedzących dla gości, w tym także dostępnych na patio należącym do lokalu. Nowoczesne wnętrze podzielono na strefy, w których goście będą mogli przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub znaleźć odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, pracy i nauki. Cała przestrzeń otoczona jest wysokimi, szklanymi witrynami, zapewniającymi dostęp do światła dziennego. W kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi.

W dniu otwarcia dla gości kawiarni przygotowano liczne atrakcje, m.in.: okolicznościowy słodki poczęstunek, pokazy alternatywnych metod parzenia kawy, coffee tasting oraz sampling promocyjnych napojów. Dodatkowo dla pierwszych gości kawiarni przygotowano pyszne upominki. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY