REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Starbucks zaskoczy wystrojem. W tym mieście musieli się pojawić

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sie 2017 09:52
Starbucks zaskoczy wystrojem. W tym mieście musieli się pojawić
fot. mat. prasowe

Starbucks otworzy swoją pierwszą kawiarnię w Bydgoszczy. Wnętrze będzie połączeniem drewna i surowych dodatków, w którym głównym elementem dekoracyjnym będzie okazała grafika z wulkanem i polami uprawy kawy.

REKLAMA

Starbucks w Polsce obecny do tej pory w dziewięciu największych miastach w kraju (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Gdynia), rozwija portfolio i uruchamia kolejną kawiarnię w nowym miejscu.

Starbucks zadebiutuje w Bydgoszczy 25 sierpnia br. w Centrum Handlowym Zielone Arkady, dużym kompleksie położonym w doskonałej lokalizacji. W miarę rozwoju biznesu w przyszłości można spodziewać się otwarć kolejnych kawiarni w tym mieście.

- Otwarcie pierwszego lokalu w Bydgoszczy to dla nas duże wydarzenie - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – W związku ze stałym rozwojem sieci stopniowo poszerzamy zasięg działalności, stąd nowe miasto w naszym portfolio. Wiemy też, że ta lokalizacja była wyczekiwana przez fanów Starbucks w Bydgoszczy, dlatego cieszymy się, że uruchomiliśmy tu naszą pierwszą kawiarnię – dodaje.

W nowo otwartym lokalu będzie łącznie 50 miejsc siedzących dla gości, w tym także dostępnych na zewnętrznym patio. Wnętrze to połączenie drewna i surowych dodatków, w którym głównym elementem dekoracyjnym będzie okazała grafika z wulkanem i polami uprawy kawy. Nowa kawiarnia idealnie sprawdzi się jako miejsce na odpoczynek w przerwie między zakupami. Goście będą mogli przyjemnie spędzić czas ze znajomymi, prowadzić spotkania biznesowe, znajdą także przestrzeń do pracy lub nauki. W lokalu oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stół konferencyjny, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY