REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Strefa relaksu i pracy. Nowy trend w centrum handlowym?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 wrz 2016 13:06
Strefa relaksu i pracy. Nowy trend w centrum handlowym?
fot. Wola Park
Strefa relaksu i pracy. Nowy trend w centrum handlowym?
Strefa relaksu i pracy. Nowy trend w centrum handlowym?

Antresola to nowe miejsce na mapie warszawskiego centrum handlowego Wola Park. To ciekawe połączenie przestrzeni do pracy i wypoczynku. Za projekt odpowiada pracownia Mocolocco z Krakowa.

REKLAMA

Miejsce o łącznej powierzchni 400 mkw. zostało podzielone na dwie części. 80 mkw. zajmuje restauracja Qufel Beer Park, natomiast pozostałe 320 mkw. strefa wypoczynkowa i coworkingowa.

- Dzięki remontowi Antresoli nasi klienci mają kolejne miejsce w Centrum, w którym mogą i pracować, i się zrelaksować. W części restauracyjnej zjedzą dobre jedzenie, a w strefie coworkingowej w spokoju załatwią służbowe sprawy. Obie przestrzenie przygotowaliśmy z ogromną starannością, by odwiedzający czuli się komfortowo i z chęcią je odwiedzali – mówi Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.

Antresola w Wola Parku została podzielona na dwie części. Pierwsza – barowa – zaprasza do skosztowania prawdziwej włoskiej pizzy oraz piw rzemieślniczych. W ciągu dnia na zamontowanych telewizorach odbierane są programy muzyczne, a wieczorami kanały sportowe. Dla klientów dostępny jest tu także bilard, rzutki oraz trambambule. To jednak nie wszystko. Druga część Antresoli - strefa coworkingowa – jest oddzielona od pubu i została zaaranżowana tak, by stanowić ciekawą alternatywę dla chcących popracować czy zorganizować biznesowe spotkanie. Dla klientów zostały tu udostępnione wygodne siedziska, stoły ze specjalnymi podkładkami do ładowania telefonu, monitory do prezentacji i stały dostęp do Internetu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY