REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań we Wrocławiu. Gościem specjalnym Zbigniew Maćków

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2017 15:01
Studio Dobrych Rozwiązań we Wrocławiu. Gościem specjalnym Zbigniew Maćków
fot. mat. prasowe Ceramika Paradyż

Po Białymstoku nadszedł czas na stolicę Dolnego Śląska. Ceramika Paradyż zaprasza architektów, projektantów i designerów do Wrocławia już 20 września br. Spotkanie zaszczyci swą obecnością gość specjalny, architekt Zbigniew Maćków, właściciel Pracowni Projektowej Maćków.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, odbywający się przez cały rok w wielu miastach Polski, który adresowany jest do architektów i projektantów wnętrz. SDR organizowane jest przez branżowe magazyny „Łazienka” oraz „Świat Łazienek i Kuchni”. Każda edycja jest szansą na poszerzenie swojej wiedzy, nawiązanie kontaktów biznesowych i rozmowę z uznanymi i cenionymi projektantami.

– Podczas prezentacji opowiemy o nowościach i trendach w branży. Zaproponujemy przydatne produkty oraz rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę architektów – zapowiada Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż.

Przedstawiciele Ceramiki Paradyż poprowadzą prezentację „Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018”, podczas której opowiedzą o premierowych kolekcjach ceramicznych płytek ściennych Elia, Daikiri, Pandora, Margarita i Tequila. Ponadto zaprezentują nagrodzoną międzynarodowym symbolem doskonałości projektowej „IF Design Award” kolekcję Elanda/Elando.

Gościem specjalnym spotkania będzie architekt Zbigniew Maćków, właściciel Pracowni Projektowej Maćków. Jego portfolio wypełnione jest takimi projektami jak: Wydział Prawa UWR, Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy, czy zespoły biurowe Silver Tower Center, Green Day i Green Towers.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.30 w sali konferencyjnej hotelu Sofitel Wrocław Old Town ul. Św. Mikołaja 67 we Wrocławiu. Udział jest bezpłatny, należy się jednak zarejestrować na stronie: http://www.sdr2017.pl/2016/pl/rejestracja/73/.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY