REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Świetlica osiedlowa czy klub?

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 sty 2017 13:00
Świetlica osiedlowa czy klub?
fot. mat.prasowe
Świetlica osiedlowa czy klub?
Świetlica osiedlowa czy klub?
Świetlica osiedlowa czy klub?
Świetlica osiedlowa czy klub?

Kiedyś miejscem spotkań mieszkańców osiedla były lokalne świetlice. Dziś jako miejsce integracji i spędzania wspólnie wolnego czasu służą kluby. A gdyby tak połączyć tradycję z nowoczesnością?

REKLAMA

Ronson Development uruchomił dla mieszkańców osiedla Moko przy ul. Magazynowej w Warszawie  specjalnie zaprojektowaną strefę rekreacji Moko Club. Będzie to miejsce spotkań służące rodzinnej i sąsiedzkiej integracji. Do dyspozycji mieszkańców osiedla są stół bilardowy, konsola do gier czy strefa telewizyjna.

– W ostatnich latach deweloperzy dokładają starań, żeby części wspólne w ramach realizowanych projektów odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Na naszym flagowym osiedlu Moko na Mokotowie postanowiliśmy pójść o krok dalej i z udziałem profesjonalistów zaprojektowaliśmy dla mieszkańców strefę spotkań, która ma służyć pogłębianiu sąsiedzkich relacji. Będzie to miejsce spotkań „na kawę” czy wspólnego oglądania meczów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Moko Club to pomieszczenie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w pierwszym etapie osiedla Moko. Do dyspozycji mieszkańców oddano strefę telewizyjną, stół bilardowy, konsolę do gier, automaty z napojami, a także kącik zabawy dla dzieci. Za projekt wystroju wnętrza odpowiadała pracownia Galerie Venis.

– Projekty, takie jak Moko Club, zawsze są swojego rodzaju wyzwaniem dla architekta. Tego typu wnętrze musi mieć swój specyficzny, oryginalny charakter i jednocześnie trafiać w gusta osób, które będą w nim spędzać czas. Oryginalność i uniwersalność są trudne do pogodzenia, ale myślę, że w przypadku Moko Club zdecydowanie nam się to udało. Wnętrze pomieszczenia zaprojektowaliśmy w nowoczesnym, industrialnym stylu z wykorzystaniem klubowych elementów. Postawiliśmy także na jasne kolory przełamane charakterystycznymi detalami, które dodają całemu wnętrzu świeżości i lekkości – mówi Katarzyna Firmowska, architekt z firmy Galerie Venis.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY