REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Świetlne dekorowanie galerii również na Wielkanoc

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 kwi 2017 12:01
Świetlne dekorowanie galerii również na Wielkanoc
fot. mat. prasowe

Świąteczne iluminacje przestają być domeną Bożego Narodzenia. Coraz częściej pojawiają się również w okresie wielkanocnym. Łódzka Manufaktura w tym roku zaskakuje gości ośmiometrowym, świetlnym kurczakiem Manuelem, za którego projekt i wykonanie odpowiada firma Multidekor z Piastowa.

REKLAMA

Chociaż iluminacje wielkanocne nadal są nowością na polskim rynku, Manufaktura nie po raz pierwszy zrobiła swoim gościom wielkanocną niespodziankę. – Nasza ogromna świetlna pisanka, która po raz pierwszy stanęła na rynku w 2013 roku, wywołała morze pozytywnych reakcji i tym samym zapoczątkowała nową, manufakturową tradycję wielkanocną – mówi Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury. Rozbudzone oczekiwania gości Manufaktury nie mogły pozostać w tym roku bez odpowiedzi.

Przed wejściem do galerii handlowej, stanął rozświetlony aż dziesięcioma tysiącami diod, wiosennie kolorowy kurczak Manuel, który natychmiast zyskał sympatię odwiedzających Manufakturę. Mimo że nie wykluł się jeszcze całkowicie ze swojej skorupki, ma już blisko osiem metrów wysokości i pięć metrów szerokości.

Nie można jeszcze mówić o wszechobecnej modzie na wielkanocne iluminacje miast czy galerii handlowych, jednakże, coraz częściej zarządcy największych galerii w Polsce, obserwując działania swoich zachodnich kolegów, szczególnie z Niemiec i Austrii, zainteresowani są wykreowaniem oryginalnych atrakcji wielkanocnych. Przykładem nowoczesnej dekoracji wielkanocnej jest właśnie łódzki Manuel.

– Od 20 lat tworzymy świąteczne dekoracje świetlne, ale pierwsze projekty wielkanocne wykonaliśmy kilka lat temu. To młody rynek, jednak tendencja jest wyraźna. Każdego roku coraz więcej galerii i miast zainteresowanych jest wielkanocnymi iluminacjami – mówi Mariusz Gagatko z firmy Multidekor. O dekoracjach wielkanocnych warto pomyśleć w styczniu, gdy dookoła królują jeszcze zimowe ozdoby. To daje wykonawcy czas na zaprojektowanie indywidualnej atrakcji świetlnej, która, podobnie jak Manuel, stanie się wiosenną niespodzianką. Wielkanocne iluminacje można również wynająć.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY