REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ta galeria handlowa inwestuje w strefę dla biznesu

  • Autor: Properydesign.pl
  • 31 lip 2017 10:15
fot. mat. prasowe Galeria Nowy Rynek

W ostatnich dniach lipca br. w jeleniogórskiej galerii otwarto Office Zone. Jest to otwarta przestrzeń dla biznesu, udostępniana bezpłatnie osobom zainteresowanym pracą, organizacją spotkań czy prezentacji w nowoczesnym biurze.

REKLAMA

Na użytkowników Office Zone czeka osiem miejsc do pracy indywidualnej, stół konferencyjny, który pomieści 9 osób, sprzęt RTV do wyświetlania prezentacji oraz strefa relaksu z fotelami i stolikiem. Otwarta przestrzeń biurowa w Nowym Rynku to idealne miejsce dla osób szukających miejsca do twórczej pracy lub networkingu. Office Zone zajmuje powierzchnię 70 m kw. i znajduje się na poziomie +1 galerii.

 - W Jeleniej Górze, liczącej ponad 84 000 mieszkańców, przestrzeni coworkingowej nigdy nie będzie za dużo. Nasza galeria, ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta i integrację z dworcem PKS, jest idealnym obiektem do spotkań biznesowych. Mamy nadzieję, że dzięki Office Zone staniemy się też dogodnym miejscem codziennej pracy dla freelancerów i osób odwiedzających miasto – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek. Mamy nadzieję, że nowa, nowocześnie zaaranżowana przestrzeń, doskonała komunikacja miejska, darmowy parking i dostęp do Internetu przekonają użytkowników do częstych odwiedzin w naszej nowej strefie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY