Tak wygląda najnowsze Centrum Medyczne Damiana w Warszawie. Lokalizacja i wnętrze zaskoczyłyPropertydesign.pl - 04-09-2018 12:42


Centrum Praskie Koneser – to tutaj moda, rozrywka i biznes spotkają się w przestrzeni starej Pragi, od lat będącej domem warszawskiej awangardy. Dzięki swojemu unikatowemu klimatowi i bogatej ofercie już wkrótce ma szansę stać się symbolem kreatywnego, miejskiego stylu życia. Do grona partnerów dołączyło Centrum Medyczne Damiana, które otworzyło kolejną przychodnię – pierwszą po prawej stronie Wisły.

Żyjemy szybko i intensywnie, jednocześnie będąc coraz bardziej świadomymi konsumentami. Stajemy się także coraz bardziej wymagający – szukamy rozwiązań „na wyciągnięcie ręki”. Chcąc zadbać o zdrowie i swoją kondycję, wybieramy miejsca, gdzie te usługi (świadczone na wysokim poziomie) znajdziemy bez konieczności przemieszczania się na drugi koniec miasta. Stąd pomysł stworzenia pierwszego lifestylowego centrum w Polsce – praskiego Konesera, którego częścią od września stało się Centrum Medyczne Damiana. To odpowiedź na współczesne trendy miejskiego życia – tu obok centrum medycznego znajdziemy także klub fitness, salon spa czy klimatyczną restaurację na spotkanie z przyjaciółmi. To przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Jednym z elementów powstającej infrastruktury jest nowa placówka Centrum Medycznego Damiana, które stawia na prężny rozwój – to już druga inwestycja CMD w 2018 r. Placówka jest zlokalizowana na powierzchni blisko 800 mkw. na 1. piętrze centralnie położonego, nowoczesnego obiektu, inspirowanego oryginalnymi zabudowaniami Konesera (bliżej wejścia od ul. Białostockiej).

Centrum Praskie Koneser to innowacyjne miejsce świadczące usługi na wielu płaszczyznach wpisane na stałe na mapie Warszawy podobnie jak Centrum Medyczne Damiana, które od blisko 25 lat dba o zdrowie Warszawiaków. Chcemy, aby Centrum Medyczne Damiana stało się częścią tego wyjątkowego miejsca, wzbogacając ofertę Konesera o indywidualną oraz kompleksową opiekę medyczną zarówno dla dorosłych, jak i naszych najmłodszych pacjentów – mówi Agnieszka Dziedzic-Pasik, dyrektor zarządzający Centrum Medycznym Damiana.

Praskie Centrum Koneser, stworzona na terenie zabytkowej Warszawskiej Wytwórni Wódek, to przede wszystkim bogata oferta usługowa, oryginalne pop-up store’y i połączenie sieci handlowych z lokalnym rzemieślnictwem – wszystko to razem tworzy tętniące życiem miejsce z niebanalnym klimatem – wyróżniającym się nie tylko na mapie warszawskiej Pragi, ale całej Polski.