REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Takiego brandu w Polsce nie było. Znak rozpoznawczy? Rockowy szyk

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lip 2016 11:35
Takiego brandu w Polsce nie było. Znak rozpoznawczy? Rockowy szyk
autor: T van Herwaarden, źródło: flickr.com

W warszawskich galeriach Arkadii i Galerii Mokotów pojawią się pierwsze monobrandowe sklepy amerykańskiej marki kreatora mody – Steve’a Maddena w Polsce. Otwarcia nastąpią pod koniec 2016 r.

REKLAMA

W Arkadii sklep o powierzchni 110 mkw. zlokalizowany będzie na parterze w pasażu Canaletto, pomiędzy Kazarem a Nespresso, w Galerii Mokotów natomiast salon wielkości ponad 200 mkw. znajdzie się na parterze naprzeciwko Reserved.

Steve Madden oferuje buty i torebki o intrygującym designie, dzięki czemu jego marka zyskała popularność na całym świecie. O butach tworzonych przez Steve’a Maddena mówi się, że są przede wszystkim szykowne, zgodne z trendami, ale i innowacyjne, a czasami wręcz eksperymentalne.  Rockowy szyk i gwiazdorski glamour to jej znaki rozpoznawcze.

Marka Steve Madden ma 124 sklepy w Stanach Zjednoczonych, a poza nimi obecna jest w ponad 50 krajach. Madden swoją markę założył na początku lat 90. ub.w. i jego nowatorskie buty na platformie, zainspirowane obuwiem noszonym przez gwiazdy rocka z lat 70., stały się początkiem nowego trendu.

Salon w Galerii Mokotów będzie salonem flagowym Madden'a. Sama galeria Mokotów zaś jeszcze w tym roku stanie się jedynym w Polsce miejscem, w którym koneserzy designu, mody i sztuki zyskają nową przestrzeń, wykraczającą poza ofertę handlową – The Designer Gallery. Ten unikalny koncept Unibail-Rodamco będzie oryginalnym połączeniem usług, najnowocześniejszego designu i starannie wyselekcjonowanych marek modowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY