Ten plac zabaw zaskoczy. W planach fabryka czekolady z czekoladową zjeżdżalniąPropertyDesign.pl - 27-03-2019 12:03


Na terenie Galerii Malta w Poznaniu, Lider Plac Zabaw otworzy z myślą o dzieciach ciekawy koncept. Na 1,5 tys. mkw. powstanie fabryka czekolady, z gigantyczną czekoladową zjeżdżalnią.

- Galeria Malta to miejsce rodzinne, w którym oferta rozrywkowa jest równie ważna, jak handlowa. Pragniemy jednak, by nasze propozycje niosły ze sobą wartości edukacyjne. Plac Zabaw w Galerii Malta będzie miejscem kreatywnego spędzania czasu. Ponadto wiedząc, jak firma Lider Plac Zabaw starannie przygotowuje i realizuje swoje projekty, jesteśmy pewni, że będzie to miejsce wyjątkowe o każdej porze roku – komentuje Lech Polański, dyrektor centrum.

W Galerii Malta, na 1500 mkw. powstanie fabryka czekolady, z gigantyczną czekoladową zjeżdżalnią. Miejsce już objął patronatem Mirosław Pelczar – Mistrz Polski cukierników. Odwiedzający miejsce będą mogli poznawać tajniki produkcji czekolady, biorąc udział w warsztatach kulinarnych. W podzielonym na część dla młodszych i starszych placu zabaw, dzieci będą mogły spędzić czas pod opieką rodziców lub animatorów.