REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Trzy nowe kawiarnie Costa Coffee. W najnowszym designerskim stylu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 mar 2017 16:40
Trzy nowe kawiarnie Costa Coffee. W najnowszym designerskim stylu
Costa Coffee, Design Atlas - nowa aranżacja w UK fot. mat. prasowe

Costa Coffee otworzyła kawiarnie w centrum handlowym M1 w Markach oraz Atrium Promenada na warszawskim Gocławiu. Nowy lokal Costa Coffee został uruchomiony także w Trójmieście – na mieszkańców i gości odwiedzających Sopot czeka rozbudowana kawiarnia Costa Coffee zlokalizowana w Krzywym Domku na Monciaku. Kawiarnie zostały zaprojektowane w najnowszym stylu Atlas Design, który pozwala na indywidualne dostosowanie wyglądu kawiarnii do charakteru otoczenia.

REKLAMA

Nowe lokale Costa Coffee w przestrzeniach centrów handlowych charakteryzują się przede wszystkim dużymi metrażami oraz znakomitymi lokalizacjami w centralnych punktach galerii. Kawiarnia Costa Coffee w Atrium Promenada zajmuje powierzchnię ponad 170 mkw, oferując 60 miejsc siedzących oraz w sezonie letnim ogródek dostępny dla gości przy głównym wejściu do Galerii (od strony ul. Ostrobramskiej). Centralna lokalizacja wyróżnia także pierwszą kawiarnię Costa Coffee uruchomioną w centrum handlowym M1 w Markach. Lokal usytuowany jest tuż przy głównym wejściu do Centrum M1. Zajmuje powierzchnię 110 mkw. i oferuje 45 miejsc siedzących. Obie kawiarnie zostały zaprojektowane w najnowszym stylu Atlas Design, który pozwala na indywidualne dostosowanie wyglądu kawiarnii do charakteru otoczenia.

Znaną i bardzo popularną nadmorską lokalizacją Costa Coffee jest sopocki Monciak. Do jej odwiedzenia zachęca nie tylko oryginalna architektura Krzywego Domku, ale także nowa aranżacja kawiarni. Po jej rozbudowie przygotowano nową, komfortową salę oraz kącik dla dzieci. Kawiarnia oferuje łącznie ponad 80 miejsc siedzących, wewnątrz kawiarni 50 oraz 32 w ogródku przy deptaku. W lokalu zaprojektowanym w stylu Atlas Marine dominują barwy grantu i czerwieni, znakomicie podkreślając charakter tej nadmorskiej lokalizacji.

– Wszystkie nowe lokale Costa Coffee wyróżniają się znakomicie zaprojektowanymi wnętrzami i indywidualnie dopracowanymi detalami, co sprawia, że świetnie wkomponowują się w otoczenie. Cieszą nas także same lokalizacje nowo otwartych kawiarni, oferują bowiem naszym gościom większy komfort spędzania czasu i wygodę korzystania z naszej oferty, co – szczególnie w przypadku lokalizacji w centrach handlowych – ma ogromne znaczenie dla odwiedzających. Realizując w ciągu zaledwie kilku dni, aż trzy nowe otwarcia, rozpoczynamy kolejny etap rozwoju naszej sieci – komentuje Michał Nowak, Property & Expansion Director, Costa Coffee Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY