REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Vienna House QF Dresden, czyli nowoczesny luksus w hotelowych wnętrzach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lis 2016 10:05
Vienna House QF Dresden, czyli nowoczesny luksus w hotelowych wnętrzach
Vienna House QF Dresden reprezentuje indywidualizm, styl, a także nową formę wypoczynku, fot. QF Dresden/Yves Borgwardt

Vienna House przejęła butikowy hotel w Dreźnie i przygotowuje się do jego ponownego otwarcia w styczniu 2017 r. Design hotelu Vienna House QF Dresden, projektu włoskiego architekta Lorenzo Bellini, to połączenie elegancji oraz naturalnych barw.

REKLAMA

Ekskluzywny, butikowy hotel funkcjonuje na rynku od 2006 r. i znajduje się w kompleksie znanym jako „QF”, położonym na drezdeńskim starym mieście, tuż obok słynnego Kościoła Marii Panny oraz Nowego Rynku. Poza hotelem, QF oferuje również luksusowe sklepy, restauracje, biura i mieszkania.

Design hotelu, projektu włoskiego architekta Lorenzo Bellini, to połączenie elegancji oraz naturalnych barw. - QF Dresden poszerza portfolio hoteli Vienna House, które reprezentują takie cechy jak indywidualizm i styl oraz nowe formy odpoczynku i relaksu – tak zwany nowoczesny luksus - wyjaśnia Rupert Simoner, prezes Vienna House. - Wszystkie nasze hotele łączy jedno: dążenie do tego, aby być prawdziwym gospodarzem. To właśnie ta motywacja, w połączeniu z know-how oraz elastycznością, pozwolą nam z sukcesem zarządzać nowym hotelem - mówi Simoner o swoich planach. W kolejnych miesiącach zostaną przeprowadzone niezbędne prace remontowe, w tym przebudowa lobby oraz stworzenie strefy fitness.

Nowy hotel, Vienna House QF Dresden - "QF", oferuje 95 pokoi i apartamentów, restaurację, bar i kawiarnię, a także dwie sale konferencyjne. Większa z nich, zlokalizowana na dachu, jest połączona z barem i strefą lounge oraz małym tarasem z widokiem na Kościół Mariacki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY