REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W biurach z betonu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 wrz 2016 10:14
W biurach z betonu
fot. Morgan & Möller
W biurach z betonu
W biurach z betonu
W biurach z betonu
W biurach z betonu
W biurach z betonu

Nowoczesne biuro charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i elegancją. W koncepcję tę wpisuje się beton architektoniczny, który coraz częściej pojawia się w przestrzeniach publicznych. Surowy, monolityczny charakter tego materiału potrafi stworzyć modną, przestronną i wizerunkową aranżację biurową.

REKLAMA

Badania potwierdzają, że dyskretne i minimalistyczne wnętrza korzystnie wpływają na wydajność i komfort pracy. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm i korporacji decyduje się na wykorzystanie betonu architektonicznego w przestrzeni własnego biura. Beton wprowadza do wnętrza elegancję i spokój, a jego neutralna barwa sprzyja wyciszeniu i koncentracji.

Aby nadać wnętrzu nowoczesno-industrialny klimat można wykorzystać dekoracyjne płyty betonowe. Wykorzystane na podłodze, czy ścianie to nowoczesne i modne, a przede wszystkim trwałe rozwiązanie aranżacyjne. Ściany z betonu architektonicznego to niebanalne rozwiązanie, które bardzo dobrze prezentuje się w dużych powierzchniach. Z tego względu świetnie sprawdzi się w prestiżowym hallu czy recepcji, która stanowi wizytówkę firmy.

Biurowa kuchnia to miejsce, z którego codziennie korzysta wiele osób. Jest to pomieszczenie szczególne podatne na zniszczenia i zabrudzenia. Surowa i minimalistyczna kuchnia z wykorzystaniem betonu architektonicznego może stać się sercem biura.

A meble z betonu w biurze? To oferuje marka Morgan & Möller. Jej portfolio bogate jest w betonowe meble, które wkomponują się w przestrzeń nowoczesnego biura. Jedna z kolekcji inspirowana jest modernistycznym stylem lat 60, które łączy prostą formę z ponadczasowym drewnem jesionowym. Koleja  kolekcja to kwintesencja surowego i minimalistycznego stylu. Projekt zaskakuje swoją prostotą, a jednocześnie oryginalnością. Betonowa sofa czy fotel  sprawdzi się w recepcji biura, czy hallu hotelowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY