REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W klubie fitness liczy się każdy detal. Nowoczesne wnętrze od Zynk Design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 kwi 2017 10:30
W klubie fitness liczy się każdy detal. Nowoczesne wnętrze od Zynk Design
fot. mat. prasowe

Sieć fitness CityFit konsekwentnie się rozrasta. Najnowszy, dziesiąty już klub, otwarty został na wrocławskim Starym Mieście. Autorem projektu wnętrza nowego klubu jest londyńskie studio Zynk Design.

REKLAMA

CityFit Wrocław Stare Miasto zlokalizowany jest przy ulicy Szewskiej 3A i zajmuje powierzchnię aż 1900 mkw. Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa podzielona została na 11 stref treningowych, wyposażonych w prestiżowy sprzęt TechnoGym. Są to m.in. strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, sala fitness czy strefa sztuk walki. Nowością w CityFit jest strefa cross functional, ze starannie wyselekcjonowanym sprzętem do treningu typu cross, stanowiącego połączenie ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz elementów gimnastycznych.

We wrocławskim klubie po raz pierwszy pojawiła się również strefa relaksu, w której można odpocząć po ćwiczeniach. Dodatkowo, klubowicze mogą korzystać ze strefy fit test wyposażonej w urządzenia do pomiarów ciała i monitorowania postępów. CityFit zadbał również o udogodnienia takie jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Autorem projektu wnętrza nowego klubu jest londyńskie studio Zynk Design.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY