REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W poszukiwaniu start-upów, które odmienią nasze biura. Program Skanska i Business Link na starcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 mar 2017 12:01
fot. pixabay.com

Kształtując przyszłość przestrzeni biurowych Skanska oraz Business Link otwierają program współpracy ze start-upami, których innowacyjne pomysły mogą wpłynąć na branżę nieruchomości oraz są w stanie zwiększyć doświadczenia użytkowania biurowców.

REKLAMA

Urban Quest to niekończąca się przygoda mająca na celu rozwój start-upów, które są w stanie podnieść doświadczenia użytkowników budynków biurowych. Tegoroczna edycja ruszyła 13 marca pod hasłem “Start-ups today, corporates tomorrow. Creating office buildings of the future”. Zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia. Najlepsza 5 rozpocznie współpracę ze Skanska i BL korzystając z mentoringu produktowego i biznesowego. Wybrana trójka pokaże się światu - 11 maja na European Start-up Days w Katowicach.

Partnerem programu jest Skanska. - Biurowce to przede wszystkim ludzie. Naszym priorytetem jest tworzenie innowacyjnych przestrzeni, które będą budowane w sposób dostępny, dla osób z różnymi potrzebami i możliwościami. Wierzymy, że inicjatywa Urban Quest przyniesie wiele ciekawych rozwiązań, odpowiadających na codzienne wyzwania pracowników i mieszkańców miast, oraz będzie ważnym elementem kształtowania biur przyszłości. Do współpracy zapraszamy osoby z otwartymi umysłami, które mają ciekawe, niestandardowe pomysły i chcą je wcielać w życie przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych lub ulepszając te dobrze znane - mówi Renata Nowakowska, menedżer ds. innowacji w Skanska Property Poland.

Skanska oraz Business Link będą szukać innowacyjnych rozwiązań dla czterech różnych użytkowników: dla pracowników przebywających na co dzień w biurowcach, dla gości, którzy odwiedzają budynek, dla niepełnosprawnych poruszających się po przestrzeniach wspólnych oraz dla co-workerów współdzielących przestrzeń pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY