REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W pracy komfortowo jak w domu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2016 14:15
W pracy komfortowo jak w domu
Scoop, fot. Martela
W pracy komfortowo jak w domu
W pracy komfortowo jak w domu
W pracy komfortowo jak w domu

Komfort środowiska pracy powinien konkurować z komfortem naszego domu - uważa projektant Iiro Viljanen z firmy Martela. - Gdy środowisko pracy jest mądrze zaprojektowane a meble ciekawe i funkcjonalne, biuro staje się także miejscem bardziej atrakcyjnym - dodaje.

REKLAMA

Już od pewnego czasu środowisko pracy czerpie inspiracje z domu i wydaje się, że taki trend będzie utrzymany. Obecnie meble przeznaczone przede wszystkim do użytku biurowego mogą również przyciągać uwagę projektantów wnętrz dla domu. Jednym z takich przykładów jest nowy produkt zaprojektowany przez Iiro Viljanena: stolik Scoop.

Scoop jest lekki i łatwy do przenoszenia, ma proste linie wzornictwa skandynawskiego i tworzy relaksującą atmosferę. 

Scoop jest bardzo wszechstronny i uniwersalny. Świetnie pasuje do wnętrz, w których odbywają się nieformalne spotkania gdzie może funkcjonować jako normalny stolik kawowy lub dodatkowy stół pełniący różnorodne funkcje.

Viljanen uważa, że stoły Scoop wyglądają świetnie, kiedy ustawione są w grupach. - Podoba mi się także to, że w naszej ofercie Inspirujące Kolory - metalowe nogi stołów są dostępne we wszystkich kolorach. Mój ulubiony blat jest czarny - podkreśla Viljanen.

Stoły z tej linii występują w dwóch różnych wysokościach z sześcioma różnymi opcjami blatu. Oprócz dębu, jesionu i laminatu niektóre modele dostępne są również z lakierowanym, metalowym blatem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY