REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W wyższym standardzie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 maj 2017 10:46
W wyższym standardzie
Warsaw Spire

Do wieżowca Warsaw Spire swoją siedzibę przeniosła firma Bisnode. Jak tłumaczą jej przedstawiciele, decyzję umotywował wysoki standard powierzchni biurowych.

REKLAMA

Bisnode zdecydowała się na poszukiwanie nowej przestrzeni biurowej, aby poprawić standard i zwiększyć komfort pracowników, przy okazji optymalizując dostęp do rozwiązań komunikacyjnych.

- Dynamiczny rozwój Bisnode na polskim rynku nakłonił nas na zmiany i w konsekwencji samą przeprowadzkę do biurowca o wyższym standardzie – mówi Andrzej Osiński prezes zarządu Bisnode Polska.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz, obecnym w 18 krajach i zatrudniającym 2400 pracowników. Firma pomaga innym podmiotom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy dzięki inteligentnemu wykorzystaniu danych. Aktualnie ponad 150 000 firm korzysta z jej usług. Spółka jest obecna w Polsce od 1993 r.

Warsaw Spire został zaprojektowany przez zespół znakomitych architektów z belgijskiej pracowni architektonicznej M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners we współpracy z Polsko-Belgijską Pracownią Architektury – Projekt. Inwestorem, deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Ghelamco Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY