REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warsztat architekta: Zobacz szybką metamorfozę salonu fryzjerskiego

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 10 sty 2017 13:30
fot. RT studio. Źródło Archiconnect.pl

Pracownia RT studio przygotowała koncepcję nowego salonu w miejscowości Sępólno Krajeńskie. W dwa i pół dnia architekci przygotowali i zrealizowali nową koncepcję wnętrza.

REKLAMA

To kolejna metamorfoza salonu fryzjerskiego autorstwa pracowni RT studio, którą kierują Renata Tutorska i Piotr Kwiatkowski.

- Tym razem zrealizowaliśmy projekt w Sępólnie Krajeńskim. Tu też mieliśmy wyścig z czasem - mieliśmy 2 i pół dnia i bardzo mały budżet - wspominają projektanci. - Ten salon znajduje się na zapleczu innego salonu, to część damska , do której przechodzimy przez męski salon. Zamiast małych brzydkich drzwi , które prowadziły rzeczywiście jak na zaplecze, wstawiliśmy piękne, drewniane, ogromne, dwuskrzydłowe. przeszklone drzwi vintage , które szeroko otwarte zapraszają do teraz już drugiej części salonu fryzjerskiego. Róże i fiolety zniknęły, a w ich miejsce pojawiła się piękna tapeta o klasycznym wzorze. Dotychczas zagracone okna otrzymały piękną oprawę z lekkich, powiewnych firanek . Dekoracje dopełniły zdjęcia związane z historia salonu, jak również historia fryzur - opowiadają twórcy.

Zobaczcie w galerii efekty prac projektantów.

Więcej projektów RT studio w serwisie Archiconnect.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY