REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warto inwestować w design. Jerozolimskie Business Park w nowej odsłonie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2018 10:37
Warto inwestować w design. Jerozolimskie Business Park w nowej odsłonie
fot. mat. prasowe

Zakończył się ostatni etap modernizacji parku biurowego Jerozolimskie Business Park. Kompleks zyskał w pełni odnowioną strefę recepcyjną w budynku D oraz nowe: sale konferencyjne, biura do wynajmu krótkoterminowego oraz zmodernizowaną restaurację.

REKLAMA

Zakończona właśnie modernizacja strefy recepcyjnej w budynku D jest finalną częścią zmian, jakie przeprowadzono w ciągu ostatniego roku w Jerozolimskie Business Park. Prace zostały podzielone tak, by nie tylko podnieść walory reprezentacyjne całego obiektu, ale i podwyższyć komfort jego użytkowania. Kompleks zyskał już nowy teren zielony i dodatkową infrastrukturę dla rowerzystów, tj. szafki, prysznice i nowe miejsca parkingowe, a budynki A, B i C całkowicie nowe lobby ze ścianami z mchu.Teraz do użytku najemców i ich gości oddano nowe sale konferencyjne, nową przestrzeń restauracyjną i miejsce do spotkań z ogólnodostępnym wi – fi przy głównej recepcji w budynku D. Przestrzeń wypoczynkowa jest wyposażona w biblioteczkę, do której nowości co miesiąc dostarcza wydawnictwo Prószyński i S-ka. W pełni wyposażone sale konferencyjne są przeznaczone do wynajmu krótkoterminowego z możliwością łatwego dostosowania ustawienia do zmiennych potrzeb użytkowników.

Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma Apollo-Rida Poland.

- Przy przebudowie głównej recepcji kompleksu zależało nam na tym, by dostarczyć najemcom jak najlepszy produkt, a jednocześnie maksymalnie wykorzystać dostępne zasoby. Nowe funkcje są również odpowiedzią na wskazywane przez klientów potrzeby, a ich wysoka retencja pokazuje, że projekt spotkał się z dużym uznaniem – powiedział Rafał Nowicki, prezes zarządu Apollo-Rida.

Całość została zaprojektowana i wykończona w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji przestrzeni komercyjnych. Modernizacji poddano również wszystkie windy. Przebudowana całkowicie restauracja oferuje możliwość zjedzenia szybkiego lunchu, ale i zrelaksowanie się przy kawie na wygodnej kanapie. Świadczy również usługi cateringowe dla osób wynajmujących sale konferencyjne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY