REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 lis 2016 14:03
Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym
Port Łódź po modernizacji, fot. materiały prasowe
Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym
Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym
Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym
Wielkie zmiany w łódzkim centrum handlowym

Port Łódź, należący do IKEA Centres Polska, jest trzecim największym centrum handlowym w Polsce. Powstał w Łodzi 6 lat temu, a teraz przejdzie generalną modernizację, która zakończy się na początku 2019 r. Cała inwestycja kosztować będzie 35 mln zł. Za projekt odpowiada pracownia Vertus.

REKLAMA

Pierwsze prace rozpoczęły się już w tym roku. Wnętrze centrum zostało odmalowane i rozjaśnione. Ujednolicono kolorystycznie ściany, sufity oraz słupy, które - pokryte dodatkowo stalą nierdzewną - tworzą niepowtarzalny charakter wraz z witrynami sklepów. Nowego blasku nabrała również strefa z restauracjami - została odmalowana i unowocześniona pod względem wygody klientów.

- Zadaniem zaplanowanej modernizacji jest to, aby klienci w Centrum czuli się bardziej swobodnie. Zmiany są wprowadzane na podstawie badań preferencji klientów. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Port Łódź ma bezpłatne miejsca zabaw dla dzieci, strefy relaksu, klub fitness, ścieżkę rowerową prowadzącą do obiektu czy pierwszą sponsorską w Łodzi stację do wypożyczania rowerów w ramach Łódzkiego Roweru Publicznego. Otworzony został też parking rowerowy, gdzie pozostawione jednoślady są bezpłatnie dozorowane. Powstała siłownia na zewnątrz, również bezpłatna, usytuowana tuż przy obiekcie. Jest to prawdopodobnie jedyne w kraju miejsce zlokalizowane przy centrum handlowym, które pozwala poćwiczyć wszystkim bez ograniczeń. Jest głównie dedykowane społeczności, która mieszka w okolicach Portu Łódź, ale nie tylko - mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Podczas modernizacji, Centrum zostanie ulepszone o kolejne rozwiązania wdrażane z myślą o zapotrzebowaniu klientów. Pojawi się strefa pracy gdzie będzie można popracować lub umówić się na spotkanie biznesowe. W strefie tej dostępne będzie szerokopasmowe WiFi, drukarka czy faks.

Nie tylko wnętrze Portu Łódź zostanie odmienione. Zagospodarowane zostaną także tereny zewnętrzne. Poza już istniejącą siłownią zewnętrzną, zaplanowano zorganizować  boisko do gry w piłkę plażową oraz badmintona.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY