REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto projektuje biuro Savills w Q22

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 paź 2016 08:06
Wiemy, kto projektuje biuro Savills w Q22
Q22 fot. materiały prasowe

Nowa siedziba międzynarodowej agencji doradczej Savills zostanie zlokalizowana w biurowcu Q22, flagowej inwestycji spółki Echo Investment w Warszawie. Savills zajmie całe 30. piętro o powierzchni 1079 mkw. Projekt architektoniczny powstaje we współpracy z firmą Workplace Solutions. Aranżacją biura zajmuje się Dział Zarządzania Projektami Savills.

REKLAMA

O wyborze budynku na siedzibę agencji Savills zdecydowały prestiż budynku, dogodna lokalizacja, udogodnienia dla najemców, ale także walory architektoniczne budynku i możliwość elastycznej aranżacji powierzchni biurowej. - Chcemy stworzyć efektywne środowisko pracy - przestrzeń biurową, która będzie wspierać współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń. Projekt aranżacji powstał na podstawie analizy potrzeb naszych pracowników. Upewnia nas to w przekonaniu, że nowa siedziba spełni wszelkie oczekiwania firmy i zapewni optymalne warunki pracy - mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający i członek zarządu Savills Polska.

Konieczność zmiany biura wynika z dynamicznego wzrostu firmy: w ciągu 2 lat podwoiła zarówno liczbę pracowników, jak i przychody. - Podwajamy też wysokość, na której będzie zlokalizowane nasze nowe biuro: z 15. piętra obecnie na 30. piętro w Q22. Jestem przekonany, że nowa siedziba podkreśli naszą rosnącą pozycję na rynku i  zapewni nam odpowiednie warunki do dalszego rozwoju - tłumaczy Tomasz Buras.

Budynek Q22 to prestiżowy warszawski biurowiec zlokalizowany przy alei Jana Pawła II 22. Powierzchnia całkowita tego 42-kondygnacyjnego budynku sięga ponad 91 000 m  kw., a użytkowa niemal 54 tys. m kw., z czego większą część zajmują biura. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z najwyższym w tej kategorii wynikiem w Polsce. Na 14. piętrze budynku mieści się fitness club dla pracowników wszystkich najemców oraz duże centrum konferencyjne. Na parterze budynku znajduje się restauracja, kawiarnie, pralnia oraz biuro podróży.

Za projekt odpowiada pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY