REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wnętrze w kolorach dżungli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 wrz 2017 10:52
Wnętrze w kolorach dżungli
Kolekcja MODO, Wajnert Meble fot. mat. prasowe

Kolorami 2017 roku wytypowanymi przez Pantone Institute są barwy greenery i kale. Odcienie nawiązujące do bujnej flory lasów tropikalnych i monstery - rośliny, która bryluje w designerskich wnętrzach, są modne nie tylko na wybiegach mody, ale również sprawdzają się w dekorowaniu wnętrz.

REKLAMA

Zieleń to barwa, która symbolizuje nadzieję, harmonię, wolność i szczęście. Decydując się na mebel w tym kolorze wprowadza się do wnętrza pozytywną moc i energię. Meble w odcieniu kale przywodzą na myśl elegancką, królewską zieleń. Ciemna, butelkowa zieleń jest bardzo dostojna i obity w nią wypoczynek będzie godnie pełnić reprezentacyjny punkt. Warto dodać, że ten kolor doskonale współgra z liściastymi roślinami, i dodatkami w kontrastującym odcieniu, jak na przykład żółte poduszki.

Kolejny kolor, który w tym roku jest niezwykle pożądany w aranżacjach to Greenery. Ta barwa kojarzy się z pierwszymi dniami wiosny, kiedy pojawiają się pierwsze liście w barwie soczystej, intensywnej zieleni. We wnętrzu Greenery będzie poprawiał humor, dodawał energii i działał kojąco na samopoczucie gości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY