Współpraca Yareal Polska, HRA Architekci i AdvertisPropertydesign.pl - 12-10-2018 10:06


Jesteśmy dumni z tego, że zaufał nam tak duży inwestor i powierzył realizację rozwiązań wizualnych dla kluczowej inwestycji, jaką jest Nowogrodzka Square. To też początek współpracy z pracownią HRA Architekci, która na swoim koncie ma wiele sukcesów - mówi Paweł Gardasiewicz, prezes zarządu Advertis.

12 września br. nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu Nowogrodzka Square. To nowoczesny budynek biurowy klasy A położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich. Nowoczesna architektura, wysoki standard materiałów wykończeniowych oraz ekologiczne rozwiązania - to wszystko posiada budynek zaprojektowany przez pracownię HRA Architekci. Deweloperem jest Yareal Polska a generalnym wykonawcą firma RD BUD.

W ramach inwestycji Advertis wykonał system informacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz całą nawigacje na parkingu. Oznaczenia pomieszczeń, tablice kierunkowe oraz wysokie szklane pylony z oznaczeniami najemców, które idealnie wkomponowały się w szklane wykończenia elewacji budynku.