REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wybrany wykonawca ostatnich ekspozycji w łódzkim Centrum Nauki i Techniki

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lis 2016 11:15
Wybrany wykonawca ostatnich ekspozycji w łódzkim Centrum Nauki i Techniki
Ścieżka przetwarzanie energii fot. Museko

Firma Qumak zdobyła ostatnie zlecenie na realizację ekspozycji medialnych w Centrum Nauki i Techniki w Łodzi – EC1. Jest to ostatnie zadanie w ramach tworzenia największej, publicznej przestrzeni edukacyjnej w Polsce. Wartość całego projektu to 40 mln zł netto.

REKLAMA

Prace obejmą finalizację ekspozycji ścieżki „Mikroświat-Makroświat” oraz aranżację strefy w Chłodni Kominowej CNiT. Qumak będzie odpowiedzialny za stworzenie multimedialnych stanowisk, przeznaczonych do użytku przyszłych odwiedzających. Działania zostaną zintegrowane z efektami poprzednich etapów realizacji multimedialnej wystawy.

Ukończone EC1 stanie się największym Centrum Nauki w Polsce. W odrestaurowanym budynku stuletniej elektrowni, zwiedzający będą mieli okazję odkrywać rządzące naturą prawa chemii i fizyki. Dzięki multimediom i nowoczesnym technologiom dowiedzą się m.in. jak powstaje i przetwarzana jest energia, pojawi się też możliwość samodzielnego wykonywania doświadczeń. Zaprezentowane zostaną również obiekty i zjawiska, które ze względu na swoją skalę i właściwości nie są możliwe do zaobserwowania w normalnych warunkach.

Finalizacja ekspozycji medialnych to już czwarte zadanie, które Qumak zrealizuje dla Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. Konsorcjum firm: Qumak, MAE Multimedia Art & Education oraz MUSEKO rozpoczęło realizację wystawy stałej już w styczniu 2016 roku, sukcesywnie zdobywając zlecenia dotyczące kolejnych części wystawy.

Wartość ostatniego zlecenia to 2,2 mln zł netto.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY