REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wyjątkowa Costa Coffee z... muralem znanego artysty

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 paź 2017 10:39
Wyjątkowa Costa Coffee z... muralem znanego artysty
fot. materiały prasowe

Kawiarnia Costa Coffee w nowej galerii handlowej Wroclavia we Wrocławiu została przyozdobiona ręcznie malowanym muralem.

REKLAMA

Unikatowym elementem wystroju kawiarni jest ręcznie malowany mural autorstwa polskiego grafika Marka Droździela, który amatorom sztuki może kojarzyć jako finalista konkursu na słynny mural z Davidem Bowiem na warszawskim Muranowie.

Praca w nowej kawiarni nawiązuje do korzeni marki, przedstawiając parę pijącą aromatyczną kawę na tle panoramy Londynu. Lokal usytuowany jest na parterze w pobliżu wejścia od strony dworca PKP (przejście naziemne Dworzec-PKP).

– Sieć Costa Coffee jest obecna w największych galeriach handlowych we Wrocławiu. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie wrocławian spotkaniami z przyjaciółmi i bliskimi w naszych kawiarniach, dlatego nie mogło nas zabraknąć w tak atrakcyjnej lokalizacji za jaką uważamy galerię Wroclavia. Dodatkowo, centra handlowe to segment rynku, w którym stale się rozwijamy i nasza obecność nie jest tu przypadkowa – komentuje Michał Nowak, Property & Expansion Director, Costa Coffee.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY