REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wymyślne i eleganckie. Oto świece Mood

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2017 09:28
Wymyślne i eleganckie. Oto świece Mood
fot. Mood

W ofercie Mood pojawiły się ciekawie wymyślone i wyjątkowo eleganckie świece zapachowe Rose et Marius. Oryginalny koncept francuskiej marki to połączenie misternie zdobionych osłonek wielokrotnego użytku i wymiennych wkładów.

REKLAMA

Kolekcja świec Rose et Marius powstała z potrzeby przywołania zapachów i obrazów dzieciństwa. Markę stworzyła Magali Fleurquin Bonnard, która w wonnych kompozycjach zawarła zapachy zapamiętane z prowansalskiego domu babci. Również motywy dekoracyjne na porcelanowych osłonkach odwołują się do tego siedemnastowiecznego domu. Znajdziemy na nich wzory zaczerpnięte ze starych posadzek z cementowych płytek. Są one znakiem rozpoznawczym marki, a każdy z nich nosi jakąś nazwę - “Casteu”, “T’ame”, “Cabanoun”, “Souleou”, “Oustau”. 

Osłonki są wielokrotnego użytku i wielorakiego przeznaczenia. Po wypaleniu się świecy używać je można dowolnie, jako dekoracje, pojemniki, kubki, świeczniki na tealight lub nawet niewielkie abażury. Pojemniki można myć w zmywarce. Osłonki można kupić oddzielnie  lub w komplecie z perfumowanymi świecami w dziewiętnastu różnych zapachach . Przybliżony czas palenia wynosi 60 godzin. 

W 2017 roku marka wprowadziła również limitowaną i numerowaną serię świec z osłonkami zaprojektowanymi przez Christiana Lacroix.

Świece Rose et Marius dostępne są w showroomie MOOD.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY