REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaprojektuj produkt przyszłości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 kwi 2016 12:24
fot. Fotolia

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konkurs, którego celem jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, wyrobów i technologii.

REKLAMA

Do Konkursu Polski Produkt Przyszłości mogą przystąpić jednostki naukowe, przedsiębiorcy i konsorcja: jednostka naukowa-przedsiębiorca, z krajów Unii Europejskiej. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs jest przeprowadzany w trzech kategoriach:

1.    produkt przyszłości jednostki naukowej,

2.    produkt przyszłości przedsiębiorcy,

3.    produkt przyszłości konsorcjum: jednostka naukowa-przedsiębiorca.

Nagrody i wyróżnienia „Polski Produkt Przyszłości” przyznawane są za propozycję nowego, innowacyjnego produktu, którego projekt jest doprowadzony najdalej do etapu prac wdrożeniowych (projekt niewdrożony), albo został wdrożony do praktyki produkcyjnej - w okresie od 12 miesięcy do 21 miesięcy przed datą zgłoszenia projektu do konkursu – (projekt wdrożony).

Laureaci otrzymują statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem oraz hasłem „Polski Produkt Przyszłości”, jak również wsparcie w promocji produktu.

Oprócz w/w nagród, Organizator konkursu przewiduje również przyznanie nagród specjalnych:

za projekt zgłoszony przez firmę typu spin-off,
za projekt z branży ICT,
za projekt w obszarze ekoinnowacji lub w innych obszarach, które zostaną zidentyfikowane w procesie oceny zgłoszonych rozwiązań.

Więcej informacji o konkursie na stronie PARP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY