REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Złap kawę ze Starbucksa w ruchu. Sieć uruchamia nowy koncept

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 cze 2017 10:45
Złap kawę ze Starbucksa w ruchu. Sieć uruchamia nowy koncept
Złap kawę ze Starbucksa w ruchu. Sieć uruchamia nowy koncept
Złap kawę ze Starbucksa w ruchu. Sieć uruchamia nowy koncept
Złap kawę ze Starbucksa w ruchu. Sieć uruchamia nowy koncept

Na stacjach benzynowych i blisko miejsc pracy - Starbucks z nowym pomysłem wychodzi do klientów. Zobacz jak wygląda kawiarnia "on the go" od amerykańskiej marki.

REKLAMA

Sieć kawiarni Starbucks poszerza obszar swojego działania i kieruje ofertę do kolejnej grupy odbiorców. Starbucks on the go działać będzie od czerwca na wybranych stacjach paliw w całym kraju. 

Starbucks zwiększa dostępność swoich produktów dla konsumentów i rozwija nowy segment działalności, dlatego uruchamia w Polsce koncept Starbucks on the go, który jest już obecny na innych rynkach europejskich. Pierwsze punkty Starbucks on the go zlokalizowane będą m.in. na stacjach paliw, aby odpowiedzieć na potrzeby podróżujących klientów marki. W ramach wdrażania konceptu, Starbucks rozpoczyna współpracę z siecią punktów sprzedaży Shell.

 - Jeszcze kilka lat temu stacja była jedynie miejscem obsługi pojazdów, obecnie jest wygodnym przystankiem na trasie. W Shell staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów i dostarczać im produkty i usługi, które mogą umilić im podróż. Nieustannie rozwijamy naszą aktualną ofertę kawową, tak by zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór. Testowanie nowego konceptu Starbucks on the go to kolejny krok w stronę rozszerzania oferty. Wierzymy, że połączenie sił dwóch tak rozpoznawalnych marek przyciągnie na nasze stacje jeszcze większą liczbę klientów – komentuje Maciej Szumiński, Food Service and Hot Beverages Category Manager, Shell Polska.

Pierwsze w Polsce punkty Starbucks on the go zostały uruchomione na 8 stacjach paliw Shell.

W najbliższych planach uwzględniono otwarcie kolejnych lokalizacji, między innymi w biurowcach, co wiąże się z zamiarem poszerzania działalności także w sektorze work places. Za rozwój nowego konceptu marki odpowiada AmRest, operator sieci Starbucks w Polsce.

- Do końca roku planujemy uruchomienie kilkudziesięciu punktów Starbucks on the go w całej Polsce –  mówi Anna Kaczor, Branded Solutions Manager Starbucks Europe. – Naszym głównym założeniem jest zwiększenie dostępności oferty przy zachowaniu najwyższej jakości standardów Starbucks. Ten nowy segment działalności jest istotnym elementem wpływającym na poszerzanie zasięgu marki oraz przedstawia nowy innowacyjny koncept typu grab & go – dodaje.

Starbucks on the go to rozwiązanie typu premium self service. Obejmuje w pełni wyposażony moduł kawowy zaprojektowany tak, by wpasować się w przestrzeń usługową i biurową. Moduł ten składa się ze stylowych mebli wzorowanych na tych wykorzystywanych w standardowych lokalach marki oraz wysokiej klasy ekspresów do kawy: Franke FM 850. Serwowane propozycje to najbardziej popularne napoje  kawiarni przygotowywane według receptur Starbucks i na bazie najwyższej jakości mieszanki kaw (100% Arabica).

Koncept Starbucks on the go uruchomiony został w następujących lokalizacjach: Wrocław - ul. Obornicka i ul. Małopanewska; Poznań - ul. Traugutta; Kraków - ul. Bratysławska; Gdynia - ul. Morska; Gdańsk - ul. Grunwaldzka; Legionowo - ul. Warszawska; Słabomierz - u. Żyrardowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY