REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

10 najchętniej czytanych wiadomości kwietnia 2016

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 maj 2016 13:44
10 najchętniej czytanych wiadomości kwietnia 2016
Od góry: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, fot. Skanska; Hotel andel's Łódź, fot. materiały prasowe;Uniwersytet Łódzki, fot. AGG Architekci;Odrestaurowana Willa przy Narutowicza 34 w Łodzi, Inwestorem jest Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. Projektem architektonicznym zmian zajęła się Autorska Pracownia Projektowa DRAFT Monika Wojnarowska, fot. Skanska

Przedstawiamy 10 artykułów, które cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników w kwietniu 2016 r. na portalu Propertydesign.pl. Niekwestionowanym numerem 1 okazał się być tekst o tym, jak się zmienia Łódź.

REKLAMA

1. Tak się zmienia Łódź - biurowce, galerie handlowe, hotele na nowo

Wielkie miejskie projekty infrastrukturalne i rewitalizacyjne, nowe galerie handlowe, biurowce i hotele, które zachwycają architekturą - Łódź się zmienia w przyjazne i konkurencyjne miasto zrównoważonego rozwoju.

2. Sukces polskiej architektury w USA

Stacja Kultura w Rumi według projektu pracowni Sikora Wnętrza wygrała pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie Library Interior Design Awards organizowanym w USA. Projekt uznano za najpiękniejszą bibliotekę świata.

3. 12 projektów z Polski walczy o European Prize for Urban Public Space

Kto zdobędzie tytuł najpiękniejszej europejskiej przestrzeni publicznej? Wśród 276 projektów walczących w konkursie European Prize for Urban Public Space 2016 jest 12 inwestycji z Polski.

4. 10 najlepszych budynków Zahy Hadid

Od muzeum położonego wśród alpejskich szczytów przez niezwykły biurowiec w Moskwie i kosmiczne centrum handlowe w Pekinie - te budynki spod kreski Zahy Hadid będą nam zawsze o niej przypominać. W swoich projektach Hadid przekroczyła granice i stworzyła zupełnie nowy paradygmat przestrzeni - architekturę przyszłości.

5. Najlepsze projekty z Polski według magazynu Wallpaper

Magazyn Wallpaper opublikował listę zrealizowanych projektów z Polski, które według autorów magazynu świadczą o coraz lepszej pozycji naszego kraju. Jak podaje magazyn, architektura odgrywa kluczową rolę w zmianach na lepsze zarówno pod względem gospodarczym, jak i kulturowym.

6. Biuro i showroom Cobu Design już otwarte. Zobacz relacjęRekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY