REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

10 najchętniej czytanych wiadomości lutego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 mar 2016 09:43
10 najchętniej czytanych wiadomości lutego
Laureaci Property Design Awards 2016

Zobacz teksty, które cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników w lutym 2016 r. na portalu Propertydesign.pl.

REKLAMA

1. Poznaj zwycięzców Property Design Awards 2016!

Nagrody Property Design Awards 2016 przyznane. Statuetki w 10 kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

2. 4 Design Days w obiektywie

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zakończyło się 4 Design Days - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Po dniach dla profesjonalistów, na sobotę i niedzielę impreza została otwarta dla publiczności.

3. TOP 15: Architekci, którzy tworzą warszawski skyline

Warszawski skyline rozrasta się dzięki nowo powstającym biurowym wieżowcom w dzielnicy Wola. Jakie biura architektoniczne i którzy architekci stoją za projektami wieżowców - tych znanych od lat i tych najbardziej wyczekiwanych?

4. 3 tys. gości, 20 sesji, 100 ekspozycji - za nami pierwszy dzień 4 Design Days

Ponad 3 tys. osób, architekci i projektanci, producenci i przedstawiciele firm usługowych oraz deweloperów, blisko 20 sesji tematycznych i prezentacji obejmujących, m.in. problematykę roli wzornictwa w rozwoju biznesu oraz miast przyszłości – pierwszy dzień 4 DESIGN DAYS w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach za nami.

5. TOP 10 światowych marek, które stawiają na design - Apple, Givenchy, Google...

Apple, IKEA, Google, Givenchy... Sukces wymusza na firmach utrzymanie nienagannego wizerunku. Jak go osiągnąć? Oczywiście stawiając na design. Oto 10 znanych firm, które dbają o wizerunek poprzez ciekawy i niepowtarzalny design wnętrz.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY