REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

20-lecie Aquaform - producenta armatury łazienkowej

  • Autor: propertydesign.pl
  • 03 mar 2014 09:52
20-lecie Aquaform - producenta armatury łazienkowej

Producent wyposażenia łazienek, firma Aquaform, obchodzi 20-lecie działalności. Aquaform w jubileuszowym 2014 r. wprowadzi na rynek wiele nowości. Pojawią się trzy nowe linie kabin prysznicowych z segmentu średniego i wyższego oraz nowe kolekcje mebli łazienkowych.

REKLAMA

Aquaform S.A. istnieje od 1994 r. Spółka została założona jako część niemieckiego koncernu – firmy Dusar. W 2009 r. Aquaform przekształcił się ze spółki z o.o.
w spółkę akcyjną. Firma ma siedzibę w Środzie Wielkopolskiej, gdzie, oprócz budynku biurowego, dysponuje halami produkcyjnymi i magazynowymi. W ramach ekspansji na rynki europejskie funkcjonują zagraniczne spółki-córki Aquaform, m.in. w Niemczech, na Ukrainie i w Rumunii. Firma jest przedsiębiorcą zatrudniającym w sumie 200 osób w regionie, większość to osoby mieszkające w Wielkopolsce.

Aquaform wspiera także inicjatywy sportowe, mając na tym polu doświadczenia jako sponsor drużyn w różnych dyscyplinach, począwszy od piłki nożnej, siatkówki, aż po sport motorowy, jakim jest żużel.

– Na przestrzeni 20 lat Aquaform S.A. z sukcesem rozwijał się we wszystkich aspektach funkcjonowania. Najbardziej jesteśmy dumni ze stworzenia kompletnej, wysokiej jakości oferty rynkowej oraz ze zbudowania dobrych i trwałych relacji z naszymi klientami – mówi Angielo Limański, Prezes Zarządu Aquaform S.A.

Obecnie propozycja handlowa marki Aquaform to ponad 600 pozycji katalogowych, w tym kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, parawny nawannowe, meble łazienkowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY