REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

4 Design Day to dobre miejsce na debiut

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 sty 2017 15:35
4 Design Day to dobre miejsce na debiut

- Ubiegłoroczne 4 Design Day było moim debiutem na dużą skalę i przede wszystkim motywacją do pokazania moich realizacji szerszemu gronu - wspomina Michał Pośpiech, projektant i twórca Silesia Custom Furniture. Po sukcesów w ubiegłym roku, także w tym planuje swój udział w targach.

REKLAMA

- Ubiegłoroczne 4 Design Day było moim debiutem na dużą skalę i przede wszystkim motywacją do pokazania moich realizacji szerszemu gronu - wspomina Michał Pośpiech, projektant i twórca Silesia Custom Furniture. Zajmuje się on projektowaniem oraz wykonuje meble i oświetlenie. Jego pasją jest renowacja - jak sam zaznacza przywiązuje niezwykłą wagę do szczegółu i jakości wykonania. W ubiegłym roku wystawiał się w gronie młodych, śląskich artystów. 

- Targi dały mi możliwość nawiązania nowych współpracy i pozyskania Klientów. Dlatego nie zastanawiając się długo biorę udział w drugiej edycji, bo to po prostu dobre wydarzenie dla projektantów i odbiorców - wspomina. - Przygotowanie do targów to jedno z kluczowych obecnie zdań dla mnie. Ważne jest stoisko, podczas pierwszej edycji nasze się wyróżniało i teraz nie może być inaczej. Przygotowuję również z myślą o tym wydarzeniu nową linię mebli która będzie miała premierę właśnie na targach - opowiada Michał Pośpiech.

Przeczytaj także wywiad: Michał Pośpiech: Pierwsze meble zrobiłem dla siebie

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY